Ліві запрошують на заходи «Майбутнє без голоду»

19

Викиди від підприємств харчової промисловості, руйнування довкілля, дефіцит пшениці та глобальна залежність.

Ліві запрошують на заходи

Перед початком Всесвітньої конференції з клімату COP27 Ліві запрошують на заходи «Майбутнє без голоду».

За словами виконавчого директора Лівої партії Тобіасу Банку, Німеччині необхідно налагодити контроль у сфері продовольства та виробництва продуктів харчування.

Ліві запрошують на заходи «Майбутнє без голоду»

Продовольчий суверенітет та сите черево, як висловився Банк, необхідно прибрати зі списку привілеїв. Німеччині потрібне переосмислення своєї політики. Це, на думку Банку, є особливо актуальним перед початком конференції з клімату. Банк також зазначив сфери, які потребують уваги. Це шкідливі викиди від підприємств харчової промисловості та руйнування навколишнього середовища.

Сільське господарство, на думку Банку, потребує реформування у рамках боротьби за майбутнє без голоду. Така потреба, за словами виконавчого директора Лівих, назріла давно. Ці теми стануть головними у серії заходів «Майбутнє без голоду». Ліві запрошують усіх охочих. Представники партії обговорюватимуть проблеми продовольства та шукатимуть відповіді на нагальні питання.

Ліві запрошують на заходи, присвячені темі голоду.  Фото: Cineberg/shutterstock.com
За словами члена виконавчого комітету партії Дідема Айдурмуса, сьогодні громадяни Німеччини перебувають у тяжкій ситуації. Це пов’язано із забрудненням води, повітря, знищенням ґрунту та біологічної різноманітності промисловим сільським господарством. Проте, на думку Айдурмуса, у фермерів Німеччини немає інших можливостей для виробництва.

Парламентарій вказав на протиріччя, яке полягає у тому, що сільське господарство стає джерелом парникових газів, але саме залежить від кліматичних змін. Інша проблема полягає у глобальній залежності та довгих ланцюжках поставок продовольства. Це, на думку представника Лівих, пов’язане не лише із бойовими діями в Україні.

Головні проблеми

Дефіцит пшениці, який зараз відчувається, став результатом помилкової політики у сфері сільського господарства протягом багатьох десятиліть. За словами члена виконавчого комітету, якщо продовольча система орієнтуватиметься на отримання прибутку, а не забезпечення надійності постачання, результатом стануть порожні полиці у супермаркетах.

Читайте також:  Війни та зміна клімату посилюють голод

На думку Айдурмуса, права людини на харчування порушуються внаслідок жадібності до прибутку та руйнування довкілля. Парламентар вважає, що глобальних катастроф можна уникнути. Зі всього довгого списку проблем Айдурмус виділяє три. Це доступні ціни, виробництво достатньої кількості продуктів та доступ до них.

Інформацію про «Майбутнє без голоду» можна знайти на цьому сайті.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я