В ізоляторах Рівненщини здійснюватиметься відео- та електронна фіксація усіх дій затриманих і поліцейських

32

На Рівненщині поліцейські пройшли навчання у рамках реалізації проєкту «Інформаційна підсистема «ІТТ Custody Records».

В ізоляторах тимчасового тримання чотирьох територіальних підрозділів поліції області в тестовому режимі впроваджується інформаційно-комунікаційна підсистема «ІТТ Custody Records». Тож, відтепер там здійснюватиметься відео- та електронна фіксація усіх дій затриманих, а також поліцейських.

??Нагадаємо, у Рівненському районному управлінні, Сарненському, Вараському районних відділах та у відділенні №1 (м.Рівне) проєкт «Custody Records» стратував у грудні торік.  Новою системою обліку детальної фіксації всіх дій щодо затриманої особи, починаючи від моменту її фактичного затримання, протягом перебування у територіальному органі поліції та до моменту звільнення цієї особи або ж доставлення її до ІТТ, передбачено забезпечення гарантії базових прав затриманих осіб та водночас унеможливлення безпідставних звинувачень на адресу працівників поліції.  
Інформаційно-комунікаційна підсистема «ІТТ Custody Records» відтепер запрацює безпосередньо в ізоляторах тимчасового тримання.

??Відповідне навчання днями пройшли керівництво та поліцейські установ. Їх провели начальники секторів дотримання прав людини Рівненського РУП, Сарненського РВП Катерина Хаймик та Наталія Сікора, які роз’яснили порядок внесення відомостей до ІП «ІТТ Custody Records» стосовно осіб, які поміщаються та утримуються в ІТТ, узагальнення та моніторинг інформації.

Читайте також:  На Донеччині загинув солдат зі Здолбунова Микола Полюхович

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я