Ув’язненого визнано невинним після 23 років ув’язнення

106

Після 23 років ув’язнення, проведених за ґратами, людину на Гаваях було визнано невинною і відпущено на волю. Суддя Пітер Кубота скасував довічний вирок, винесений 51-річному нині злочинцеві за викрадення, зґвалтування та вбивство 23-річної туристки зі США у 1991 році, на підставі нових доказів, повідомила найбільша щоденна газета Гаваїв Star Advertiser.

Раніше, в магістратському суді Хіло на Великому острові, Кубота заслухав понад сім годин показань аналітика лабораторії ДНК та кількох експертів із судової експертизи шин та слідів укусів, йдеться у звіті. Вони заявили, що жодна доказ не пов’язує цієї людини або двох її ймовірних спільників, які також були засуджені, зі злочином.

Сліди ДНК та сперма, виявлені на футболці з кров’ю жертви, серед іншого, належали «невідомому чоловікові», продовжує Star Advertiser. З того часу технологія аналізу ДНК значно просунулася вперед, сказав суддя. “З самого початку ДНК у цій справі надала переконливі докази того, що ці троє чоловіків невинні”, – критикує у своїй заяві Сьюзан Фрідман, адвокат некомерційної організації Innocence Project.

Суддя закликав звільненого «стискати і любити» свою сім’ю та не зосереджуватися на гніві та образі на суд чи людей, які відправили його до в’язниці на третину життя.

Читайте також:  13 років після аварії у шахті: знайдено останки

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я