45 років ув’язнення для колумбійського наркобарона

8

Отоніель очолював “Клан Затоки” в період з 2003 по 2021 рік.

45 років ув'язнення для колумбійського наркобарона

45 років ув’язнення для колумбійського наркобарона

Потужного колумбійського наркоторговця і лідера картеля Дайро Антоніо Усуга на прізвисько Отоніель засуджено в США до 45 років тюремного ув’язнення.

Компетентний суддя в Нью-Йорку визнав доведеним, що лідер злочинного синдикату «Клан дель Гольфо» («Клан Перської затоки») займався контрабандою великих партій кокаїну в США. Крім того, Отоніеля було засуджено до виплати штрафу у розмірі 216 млн. дол. 51-річний злочинець визнав свою провину на початку року.

Винесений вирок – сигнал для інших лідерів картелів

«Отоніель керував одним із найбільших у світі угруповань наркоторговців, займаючись контрабандою величезної кількості кокаїну до Сполучених Штатів. Він віддавав накази про безжальну кару колумбійських поліцейських, солдатів та цивільних осіб», – заявив генеральний прокурор США Меррік Гарланд. Федеральний прокурор Бреон Світ сказав: «Людські страждання, викликані кривавим правлінням підсудного як лідера «Клану Затоки», неможливо оцінити повною мірою через їх масштаби, але винесений сьогодні тривалий вирок служить сигналом для інших лідерів картелів, що США добиватимуться їх арешту та екстрадиції, щоб притягнути їх до відповідальності у наших судах».

Отоніель очолював «Клан Затоки» в період з 2003 по 2021 рік, що зробило його наймогутнішою злочинною організацією в Колумбії. Злочинний синдикат набирає своїх членів здебільшого з колишніх правих напіввоєнних формувань і, за деякими даними, має на озброєнні близько 6 тисяч осіб. Крім наркоторгівлі, «Клан Затоки» займається незаконним видобутком корисних копалин та рекетом, а також несе відповідальність за численні вбивства та переміщення населення.

Читайте також:  Нью-Йорк готується до обвинувального вироку Трампу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я