Уважно стежимо за розвитком подій у Росії

17

За словами міністра закордонних справ Бербок, уряд Німеччини уважно стежить за розвитком подій, пов’язаних із повстанням у Росії. І оновлює свої попередження про подорожі.

Бербок: уважно стежимо за розвитком подій у Росії

За словами міністра закордонних справ Анналени Бербок, уряд Німеччини перебуває у «тісному обміні думками» з країнами-партнерами Німеччини через жорстоке повстання російської найманої армії Вагнера. «Ми дуже уважно спостерігаємо за розвитком подій у Росії відучора», – написала політик «зелених» у суботу в Твіттері. У той же час Федеральне міністерство закордонних справ оновило рекомендації щодо поїздок та безпеки для німецьких громадян у Росії.

У ньому йдеться, що слід уникати постраждалих від повстання районів, зокрема міста Ростова та його околиць. «У Москві слід по можливості уникати державних об’єктів, особливо військових. Центр міста слід уникати до подальших розпоряджень. Інструкції російських органів безпеки повинні виконуватись у будь-якому випадку». Загалом міністерство радить громадянам Німеччини утриматися від поїздок до Росії.

Росія вже 16 місяців веде агресивну війну проти сусідньої України. Досі найманці Вагнера були одними з найважливіших військ. Проте після кількох місяців невдоволення, а відтак і публічної критики голова «Вагнера» Євген Пригожин тепер відкрито виступив проти військового керівництва в Москві.

Читайте також:  Похмурий настрій: Рамадан у районі землетрусу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я