Розроблено зручну новинку для велосипедистів – надувний шолом

32

Німецький стартап Inflabi представив компактний велосипедний шолом, який можна здувати та надувати (за 20 секунд). І для цього підходить навіть звичайний насос.

Виготовляється він із спеціальної зварної тканини, що дозволяє йому стискатися до чверті від розміру готовому стані. Завдяки цьому його можна зберігати у рюкзаку чи навіть кишені, пише Lifehacker.

Поряд із компактністю Inflabi пропонує кілька інших переваг у порівнянні з традиційними варіантами. По-перше, він легший на 70%. Прототип важить лише 140 грамів (проте вага серійної моделі може змінитися). По-друге, він гнучкіший, тому краще підходить для різних форм голови.

Дизайнери стверджують, що їх розробка вчетверо надійніша за звичні шоломи. Inflabi працює за принципом автомобільних подушок безпеки та розподіляє силу удару за рахунок стиснення своїх повітряних камер. Завдяки цьому “розсіюванню” він краще захищає голову. Новинка вже одержала європейський сертифікат безпеки EU1078.

Перша партія з 300 штук буде доступна для замовлення на сайті компанії вже в серпні, а поставки повинні початися в листопаді. На цей момент стартап обіцяє налагодити виробництво чотирьох різних розмірів. Шолом оцінили у 150 євро.

Читайте також:  Німеччина ввела заборону на вживання канабісу для водіїв

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я