Які помилки ми робимо, коли даруємо подарунки

167

Дарувати подарунки – це особливе вміння. Втім, як і ухвалювати. Вважається, що цей процес має приносити радість усім учасникам, проте так не завжди.

1. Не враховуємо обставини

Уявіть, що ви святкуєте Новий рік у рідному домі, куди з’їхалася вся ваша велика родина. І одна із сестер, наприклад, прилетіла літаком, узявши з собою тільки ручну поклажу. Якщо ви подаруєте великий набір косметики чи постільної білизни, їй незручно везти таку річ назад. Тому при виборі варто враховувати розмір і вагу подарунка та обставини, за яких ви його вручатимете.

2. Не дотримуємося правила «без подарунків»

Якщо у запрошенні на урочистість зазначено, що жодних подарунків не потрібно, потрібно поважати побажання господарів. Ви завжди можете подякувати їм іншим способом, наприклад, принести щось до столу або відправити гарну листівку з приємними словами.

3. Даруємо одяг

Такий подарунок доречний тільки якщо ви абсолютно точно знаєте розмір і смаки людини. Якщо светр або сорочка, які ви вибрали, не сподобаються одержувачу, йому незручно проситиме у вас чек, щоб повернути або обміняти речі. Отже, той, кого ви хотіли порадувати, швидше за все, просто віддасть одяг комусь іншому або закине в дальній кут шафи.

Якщо ви вибираєте подарунок моднику або модниці і впевнені, що обновки принесуть радість, купіть у його улюбленому магазині подарунковий сертифікат.

4. Не дотримуємося бюджету

Ви не зобов’язані купувати дорогу річ і витрачати половину зарплати на подарунок людині тільки тому, що вона може дозволити собі витратити велику суму на подарунок для вас. А ще краще, особливо якщо ви обмінюєтеся подарунками із друзями чи колегами, заздалегідь обговорити граничну вартість. Це допоможе уникнути незручних ситуацій.

Читайте також:  Інтимна пластика

Якщо вам складно придумати щось цікаве та малобюджетне, купіть коробку гарних цукерок, гарну ароматичну свічку або сертифікат на відвідування цікавого заняття, наприклад, уроку танців або майстер-класу з гончарної справи.

5. Не упаковуємо подарунок

Святковий обгортковий папір або яскрава коробка додадуть моменту ще більше радості. Але якщо у вас немає часу чи можливості оформити подарунок, виявіть творчий підхід і піднесіть все так, щоб одержувач відчув себе особливим і відчув приємне хвилювання. Наприклад, попросіть людину заплющити очі, витягнути руки та вгадати, що за сюрприз ви підготували. Або розкажіть історію подарунка, як ви його обирали та чому вирішили подарувати саме цю річ.

6. Ігноруємо бажання одержувача

Пам’ятайте про те, що подарунок повинен сподобатися в першу чергу тому, кому ви його даруєте, навіть якщо вам такий подарунок зовсім не до душі. Вручати комусь іншому те, що ви самі хотіли б отримати — велика помилка. Тому, перш ніж щось купувати, переконайтеся, що одержувач справді цікавиться цією річчю і вона принесе йому радість, пише Lifehacker.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я