Уряд Кувейту йде у відставку

14

Минуло лише кілька місяців з моменту приведення до присяги уряду країни. Тепер воно йде у відставку через постійні суперечки у парламенті.

 

Уряд Кувейту йде у відставку

Уряд Кувейту пішов у відставку через боротьбу за владу в країні Перської затоки з парламентом. Глава уряду шейх Ахмед Наваф аль-Сабах передав листа про відставку спадковому принцу шейху Мішалю аль-Ахмеду аль-Сабаху, повідомило державне інформаційне агентство KUNA. Подробиці та передісторії не були вказані.

Це вже п’ятий випадок за понад два роки

Це вже п’ятий випадок за два роки, коли в Кувейті йде у відставку уряд, призначений королівською сім’єю. Уряд, що йде, був приведений до присяги тільки в жовтні. Зовсім недавно воно набуло розбіжностей з парламентом щодо можливого полегшення боргового тягаря громадян країни. Уряд вважав пропозицію Національних зборів надто дорогою.

Тим часом суперечка між парламентом та урядом з різних питань триває вже довгий час і перешкоджає проведенню важливих реформ. На останніх парламентських виборах наприкінці вересня багато кувейтців проголосували за опозиційних політиків, які вже займали багато місць у попередніх національних зборах. Тепер опозиція звинувачує керівництво Кувейту в корупції та безгосподарності.

Невелика країна Перської затоки має найактивніший парламент у регіоні, якому надано більший вплив на законодавство, ніж у сусідніх країнах. Проте де-факто влада перебуває у руках правлячої сім’ї.

.

Читайте також:  В Ірані заарештували журналіста за репортаж про отруєння

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я