Як виглядає 63-річна наречена 93-річного астронавта Базза Олдріна

248

Базз Олдрін – жива легенда світової космонавтики. Практично кожен, хто в дитинстві марив космосом, пам’ятає фото, де Базз позує на поверхні Місяця. Олдрін – друга людина у світі після Нілу Армстронга, який побував на супутнику нашої планети в плоті. Буквально днями знаменитому астронавту виповнилося 93 роки. Але у свій день народження чоловік приголомшив шанувальників несподіваною новиною!

Базз Олдрін знову одружився

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Buzz Aldrin (@buzz_aldrin834)

Нерівний шлюб

Зазвичай шлюби з різницею у віці суспільство дивиться косо. Більшість негласно вважає, що на такі спілки йдуть лише юні альфонси та утриманки, які намагаються таким чином буквально «видоїти» зі старого співмешканця всі можливі матеріальні ресурси. Але Базз Олдрін і тут виділяється із загальної картини.

Так, різниця у віці у астронавта та його нової дружини становить цілих 30 років. Але не варто забувати, що Олдріну 20 січня 2023 виповнилося 93! Погодься, 63-річна жінка навряд чи йтиме під вінець із корисливими думками. На сьомому десятку подібні плани вже мало кого турбують!

Щасливі закохані

Крім того, нова дружина Базза має вже давним-давно що склалася репутацією. Зауважимо, що колеги та суперники жінки вважають за краще говорити про неї з додаванням наукового звання! Доктор Анка Фаур — досвідчений вчений із десятками завершених проектів у провідних хімічних концернах світу.

З 2019 року Фаур працює на Олдріна. Жінка обіймає посаду віце-президента, заснованої Баззом компанії. Втім, журналісти впевнені, що стосунки пари почалися набагато раніше. Перед нами рідкісний випадок, коли любов двох людей вдало поєднується з комерційним партнерством.

Хитрий план

Базз Олдрін не приховує похід під вінець він спланував так, щоб поєднати відразу три важливі події. Одного дня астронавт вмістив і одруження, і святкування ювілею, і здобуття престижної нагороди «Жива легенда авіації». Так, молоді є чому повчитися у цього 93-річного живчика!

Читайте також:  Інопланетний об'єкт викинуло на австралійський пляж

Фотоз одруження Базз Олдрін, як водиться, практично відразу виклав у Мережу. А заразом доповнив їх дуже милим описом. «Радий оголосити, що я і моє давнє кохання доктор Анка Фаур нарешті пов’язали себе священними узами шлюбу. Ми радіємо ніби підлітки, що вислизнули з-під батьківського нагляду!»- Щасливо заявляє чоловік.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від New Jersey Hall of Fame (@newjerseyhalloffame)

Відомо, що весілля незвичайної пари відбулося у Лос-Анджелесі. Подружжя виголосило священні клятви під час невеликої приватної церемонії. Хочеться від щирого серця побажати щастя Анке Фаур та Баззу Олдріну! Втім, судячи з фотографій, вже хтось, а ця пара і так щаслива до неподобства.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я