Уряд ФРН хоче залучити землі

19

Раніше прем’єр-міністр землі Північний Рейн-Вестфалія Хендрік Вюст критикував той факт, що концепцію було розроблено без участі земель.

Стратегія нацбезпеки: уряд ФРН хоче залучити землі

Після критики федеральних земель федеральний уряд тепер хоче залучити їх до реалізації Стратегії національної безпеки. Про це заявив прем’єр-міністр землі Північний Рейн-Вестфалія Хендрік Вюст (ХДС) у четвер після консультацій між землями та канцлером Олафом Шольцем (СДПН) у Берліні. В’юст, який є заступником голови Конференції президентів міністрів (MPK), сказав, що на зустрічі було обіцяно, що землі будуть «залучені». “Ми раді використати цю можливість для участі”.

Раніше Вюст критикував той факт, що концепцію було розроблено без участі земель. Землі також відповідають за внутрішню безпеку, кібербезпеку, захист від стихійних лих та цивільну оборону. Було б добре, якби їх залучили раніше, сказав політик ХДС В’юст. Тепер стратегію слід доповнити темами, за які відповідають землі».

У середу, після кількох місяців обговорень, федеральний кабінет міністрів ухвалив стратегію безпеки, яка вперше пов’язує всі питання, пов’язані з безпекою, від оснащення бундесверу до боротьби зі зміною клімату та боротьби зі стихійними лихами. Мета – краще озброїти Німеччину проти зростаючих загроз усередині країни та за її межами.

Читайте також:  Дебати про танки для України: що задумав Шольц?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я