Урагани в Америці: сезон закінчується

13

Ураган «Ніколь» слабшає.

 

Урагани в Америці закінчуються. У листопаді шторми зазвичай такі сильні, як із червня до жовтня.

Ураган «Ніколь» слабшає

У листопаді ураган «Ніколь», який обрушився на Америку, почав трохи слабшати. Шторм вже пройшов Флоридою і зараз він рухається до східного узбережжя Сполучених Штатів Америки.

Шквалистий вітер та сильний дощ руйнують будинки та інші будівлі. Страждають рятувальні вежі, які частково перебувають у воді. За даними національного центру ураганів, 10 листопада о 10 ранку за місцевим часом ураган знаходився ще за десятки кілометрів від Орландо. Синоптики заздалегідь попереджали про небезпеку стихії та говорили про зливи та вітер. Однак зараз ураган ослаб і був знижений до тропічного шторму.

Метеорологічні служби говорять про те, що шторм ще якийсь час продовжить гуляти по Штатах. Очікується, що він дійде до штатів Джорджія та Південна Кароліна.

Урагани в Америці: сезон закінчується

Вважається, що всі найсильніші урагани проходять Америкою з червня по листопад. “Ніколь” став першим за 40 років ураганом, який обрушився у листопаді. У цей час у різних частинах Америки зазвичай буває лише сильний вітер, що не досягає 120 км/год. Ураган має саме таку швидкість вітру або вище.

Урагани в Америці у 2022 році

Протягом останніх кількох місяців у засобах масової інформації постійно з’являлися новини про новий ураган на території Америки.

Шторм під назвою «Ян» пройшовся Флоридою наприкінці вересня. Урагани «Рослін» та «Джулія» обрушилися на Мексику в середині та в другій половині жовтня відповідно. Континент також боровся ще з низкою ураганів: «Йєн», «Орлін», «Фіона» та інші.

Всі вони завдали руйнувань і залишили по собі десятки загиблих, постраждалих і зниклих безвісти. Протягом кількох місяців постійно з’являлися новини про урагани по всьому континенту.

Читайте також:  Піт Сампрас розповів про рак своєї дружини

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я