Укренерго готує абонентів до екстрених відключень

10

Вони триватимуть щонайменше тиждень у столиці та семи областях країни.

Укренерго готує абонентів до екстрених вимкнень.  Фото: @serhiy_hayday/telegram

Система не справляється із дефіцитом електроенергії. Він становить близько третини від звичних обсягів. Це збиває раніше оприлюднені графіки відключень. Блекаути неминучі у столиці, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській та Полтавській областях. Укренерго готує українців до погіршення ситуації

Укренерго готує громадян до зростання дефіциту

Про збільшення дефіциту енергії повідомив представник компанії Сергій Коваленко. За його словами, чергові обстріли збільшили нестачу в мережах на 32% порівняно з тим, що спочатку було закладено в графіки відключень. Він каже, що це забагато, це форс-мажор.

Таким чином, графіки поки що працюють некоректно. Світло може відключитися будь-якої миті: автоматика та диспетчери захищатимуть мережі від перевантаження. Енергетики закликають українців скоротити споживання ще на 30%.

Київське метро збільшує інтервали руху поїздів

Раніше українська влада повідомляла про важку ситуацію з енергопостачанням. Проте, за словами зам. керівника офісу президента України Кирила Тимошенко, у неділю, 6 листопада, відключення у Києві були під контролем. Президент України Володимир Зеленський говорив про блекаут для 4,5 млн. споживачів, більша частина — кияни та жителі київської області.

Проте Київське метро продовжує роботу. В умовах війни це не лише транспорт, а й бомбосховища. Подачу енергії там почали скорочувати лише 4 листопада. Було збільшено інтервали руху поїздів. Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба наголосив, що така ситуація триватиме ще два тижні. Поки що становище лише погіршується. Українські енергетики вважають, що їхні російські колеги активно консультують військових: удари РФ завдають мережам і системам максимальної шкоди.

Читайте також:  Актуальна ситуація у війні в Україні

Укренерго готує абонентів до погіршення ситуації

Енергетики через ЗМІ змінюють підходи абонентів до споживання, розповідають як грамотно розподілити електронавантаження протягом дня в умовах війни. Фахівці «Укренерго» працюють на лініях у режимі 247, Іноді з ризиком для життя. Західні партнери допомагають країні обладнанням для відновлення газових та електромереж.

Попередження про обмеження планово працює з 6:00 понеділка по 15 листопада. Однак розвідка ЗСУ повідомляє про плани РФ продовжити та посилити удари по критичній інфраструктурі України. Російське військове керівництво не приховує цих намірів.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я