Навіщо Маск ввів платну «синю галочку»

20

Він стверджує, що мета блага.

Маск увів платну "синю галочку".

Ілон Маск увів платну «синю галочку» майже одразу після того, як заволодів компанією. Він пояснив, чому це принесе користь.

На своїй сторінці у Twitter він написав, що «широке поширення верифікації допоможе зробити журналістику демократичнішою». Крім того, на його думку, «голоси простих людей буде набагато краще чутні».

Маск ввів платну «синю галочку»: жарти та заробіток

Втім, 8 доларів верифікація коштуватиме американському ринку. В інших країнах її скоригують під місцеві умови. Ясної моделі поки що немає. Цьому заважає частково і сам Ілон Маск, який зробив «синю галочку» об’єктом для жартів.

Так, серед користувачів Twitter поширилася чутка, що бізнесмен стягуватиме подвійну плату з низки користувачів. Йдеться про верифіковані небінарні персони, які просять використовувати на свою адресу займенники They/Them. Оскільки «їх дещо на одному акаунті», то й плата має бути відповідною. При цьому в Твіттері Маска нічого схожого на цей вислів немає.

Також останніми днями Маск багато міркує про свободу слова. Зокрема, він заявив, що його політика у Twitter не буде репресивною. «Я не збираюся банити навіть обліковий запис, який стежить за моїм особистим літаком. Хоча це пряма загроза для моєї особистої безпеки», — повідомив він.

Маск ввів платну «синю галочку» та звільнив співробітників

При цьому свобода, звичайно ж, має свою ціну. Маск заявив, що звільнення зі штабу компанії були неминучими. “На жаль, коли компанія втрачає по 4 мільйони доларів на день, скорочення необхідні”, – повідомив Маск. Швидше за все, плата за верифікацію — частина процесу щодо виведення компанії зі збитків.

Варто зазначити, що користувачі, що погодилися з оплатою, отримають переваги. Серед них – можливість бачити набагато менше реклами. Крім того, вони зможуть публікувати більш довгі текстові та аудіоповідомлення.

Читайте також:  ВПС США перехопили Cessna під Вашингтоном

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я