Франкфурт проти скандального мера: Фельдман іде

54

Не всі голоси підраховані, але зрозуміло: обер-бургомістр Франкфурта програв референдум.

Франкфурт проти скандального мера: Фельдман іде

Скандально відомий обер-бургомістр бургомістр Франкфурта-на-Майні Петер Фельдман (СДПН), згідно з попередніми підсумковими результатами, втратив свою посаду.

Після підрахунку голосів у всіх виборчих округах понад 95% проголосували за усунення Фельдмана з посади. У той же час було виконано другу умову, згідно з якою не менше 30% усіх виборців, які мають право голосу, мали взяти участь у референдумі. Це відповідає 152455 голосам «за».

У результаті ця кількість склала трохи менше 202 тис. Добрих півмільйона жителів Франкфурта були покликані в неділю проголосувати за майбутнє політика СДПН.

Потім Фельдман звернувся до представників ЗМІ у Ремері. Він подякував людям, які підтримали його. «Я й надалі буду відданий своїй справі. Я оптиміст. Але також важливо згадати про 60% громадян, які не взяли участь у голосуванні», – сказав він. Фельдман оголосив, що він продовжить кампанію з соціальних питань навіть як пересічний житель Франкфурта.

Фельдман про поразку: «Це політика»

Безумовно, він бажав іншого результату: «Але це політика». Тож останній день його роботи на посаді буде вже 11 листопада. Цього дня буде офіційно визначено остаточний результат голосування. Але йому також доведеться постати перед судом.

Як відомо, черговий судовий розгляд його справи про корупцію відбудеться вже за кілька днів. Зокрема, прокуратура звинувачує його в тому, що Фельдман надав своїй тодішній подрузі високооплачувану роботу як завідувач дитячого садка, який перебуває у віданні Асоціації соціального забезпечення трудящих (Awo). Натомість він був готовий лобіювати інтереси Awo. Фельдман заперечує це.

Партії шукають наступників

Рішення про зняття Фельдмана з посади тішить його супротивників. У спільній заяві міського скарбника Бергерхоффа та членів міської ради Розмарі Хайліг, Майка Йозефа, Штефані Вюст та Ейлін О’Салліван говориться: «Ми дуже раді, що Петер Фельдман був успішно знятий з посади і що тепер можливо новий політичний початок на верхньому рівні міської ради Франкфурта».

Читайте також:  Критика Пехштейна після виступу у поліцейській формі у CDU

Фельдман залишає посаду обер-бургомістра Франкфурта.  Фото: cmophoto.net/unsplash.com

Франкфуртська ХДС оголосила, що обговорить рекомендацію та оголосить рішення вже у понеділок у районному виконавчому органі. Також СДПН, ВДП та «Зелені» призначили дати виборів на найближчі дні.

Нові вибори мають відбутися протягом чотирьох місяців згідно з встановленим законом терміном. За даними Гессенської асоціації міст, вкрай рідко трапляється, щоб міський лідер був усунений зі своєї посади. Найяскравішим випадком стала Маргрет Хертель (ХДС) у Ханау.

Після звинувачень у отриманні привілеїв на посаді вона була усунена з посади в 2003 році в результаті голосування громадян. 89,5% виборців проголосували проти. Хертель подала апеляцію. Але адміністративний суд Франкфурта відхилив протест.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я