Україна повідомила про нові атаки російських безпілотників

17

Щонайменше одинадцять людей отримали поранення внаслідок відновлення атак російських безпілотників, повідомляють українські джерела. Масштаби подальшої шкоди неясні.

 

Україна повідомила про нові атаки російських безпілотників

Україна повідомила про нові численні атаки російських безпілотників та кілька вибухів у західній українській області Хмельницького. Була порушена критично важлива інфраструктура, постраждали люди, заявив у суботу мер однойменної обласної столиці Олександр Симчишин. За даними влади, одинадцять людей отримали поранення. За повідомленнями, також постраждали залізничні об’єкти. Після обстрілу українська залізниця повідомила про затримки руху поїздів до дванадцятої години та про використання послуг із заміни рейок.

Подробиць про конкретні пошкодження спочатку не було. У соціальних мережах можна було побачити величезну вогненну кулю, що піднімається до неба. За даними українських військових, всього в ході нічних атак було збито 17 із 21 іранського безпілотника-камікадзе типу Shahed-136/131. Росія неодноразово атакувала Україну масованими ударами безпілотників.

Тим часом російські державні ЗМІ повідомили про вибухи в окупованому Москвою східному українському обласному центрі Луганську вдруге з п’ятниці. Місто, яке контролюється проросійськими сепаратистами з 2014 року, досі залишалося практично незайманим війною. Величезну хмару диму можна було побачити у небі у суботу у російських ЗМІ.

Використання британських крилатих ракет?

За словами окупаційних сил у Луганську, обіцяні Великобританією крилаті ракети Storm Shadow були вперше використані під час обстрілу. Також було зроблено фотографії уламків ракет. Ця інформація не може бути підтверджена незалежно. Україна вимагала ці далекобійніші системи озброєнь для звільнення районів, розташованих далі від лінії фронту.

За даними виробника MBDA, дальність польоту ракет Storm Shadow, розроблених спільно Великобританією та Францією, становить понад 250 кілометрів. Це дозволяє їм досягати цілей на українському півострові Крим, який був анексований Росією. Американські реактивні системи залпового вогню типу «Хімарс», які успішно використовуються Україною, можуть вражати цілі на відстані 80 кілометрів.

Читайте також:  Росія призупинила «зернову угоду» з Україною

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я