Фон Брунн та Ендрес залишаються біля керма баварської СДПН

18

Незважаючи на все ще неоднозначні результати опитувань, СДПН впевнена в собі та єдина у найближчі місяці до виборів у штатах. У змістовному плані вона позиціонує себе як ліва та соціальна партія.

 

Фон Брунн та Ендрес залишаються біля керма баварської СДПН

У рік виборів баварська СДПН робить ставку на послідовність у своєму керівництві. З’їзд партії в Аугсбурзі в суботу затвердив Флоріана фон Брунна і Роню Ендрес як двох лідерів. Обидва обіймають ці посади з квітня 2021 року. Фон Брунн отримав 86,5 відсотка голосів, Ендрес – 89,9 відсотка. «Ми обидва набрали близько 30 відсотків, звичайно, я бажаю того ж для баварської СДПН», – каже фон Брунн, посилаючись на вибори до виконавчої влади два роки тому. «Велике дякую за довіру і такий високий результат», – наголосив Ендрес. Не було жодного кандидата від суперників.

«Ми хочемо зміни політики у бік соціальної політики та соціальної відповідальності для Баварії», – сказав фон Брунн на початку партійної конференції у своїй більш ніж 45-хвилинній програмній промові. Він сказав, що лідер ХСС та прем’єр-міністр Маркус Зедер не справляється зі своєю відповідальністю за 13 мільйонів баварців.

Фон Брунн оголосив, що у майбутній виборчій кампанії СДПН приділятиме особливу увагу соціальним питанням. Люди повинні мати можливість дозволити собі жити у Баварії. Це, за його словами, включає комплексний пакет заходів щодо збільшення обсягів житлового будівництва – у тому числі, наприклад, введення податку на землю під забудову, земельного фонду та внесення поправок до Будівельного кодексу. «Я втомився від того, що земля, на якій можна було б будувати, просто лежить без діла. Просто тому, що їхні власники спекулюють на ще вищих цінах», – наголосив він.

Читайте також:  "Терорист" Мютценіх відвідав Київ

У надзвичайно емоційній промові співголова Ендрес розповіла «про два найпрекрасніші роки свого життя». Вона закликала всіх соратників задуматися про успіхи партії на державному та національному рівні. Успішна виборча кампанія вимагає «серця та душі». Зараз саме час розпалити у людях апетит до майбутнього. Тому що цього року нарешті відбудуться вибори у штаті». Все має бути приведене в рух, щоб ці вибори були успішними для «червоної СДПН у Баварії». Останні три місяці мають вирішальне значення для успіху на виборах 8 жовтня.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я