Опонент Ердогана звинувачує Росію у поширенні фальшивок

32

Чи втручається Москва у турецьку виборчу кампанію? Саме в цьому звинувачує Росію кандидат у президенти Туреччини та суперник Ердогана Кемаль Кілічдароглу.

 

Опонент Ердогана звинувачує Росію у поширенні фальшивок

Кандидат у президенти Туреччини Кемаль Кілічдароглу звинуватив Росію у створенні глибоко фейкового контенту та поширенні змов під час виборчої кампанії в Туреччині.

«Тримайте руки подалі від Туреччини», – написав Кілічдароглу у Твіттері. Він залишив відкритим питання про те, що саме він має на увазі. Глибокі фейки – це медіаконтент, яким маніпулюють методами штучного інтелекту (ІІ).

У четвер один із чотирьох суперників Ердогана відмовився від своєї кандидатури. Мухаррем Інче з Партії Вітчизни розповів про «наклепницькі» записи. Нещодавно проти нього було висунуто звинувачення у корупції та спливли компрометуючі фотографії. Чи є вони справжніми, зовсім неясно.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган показав передбачуваний передвиборчий відеозапис свого суперника Кілічдароглу під час передвиборної промови у Стамбулі в неділю. У ньому було вирізано члена забороненої Курдської робочої партії PKK. З відеоролика випливало, що чоловік співає разом із передвиборною піснею CHP.

14 травня жителі Туреччини мають проголосувати за президента та новий парламент. Опитування передбачають тісну боротьбу між Ердоганом та Кілічдароглу, який балотується як кандидат від альянсу шести партій із різною ідеологічною орієнтацією. Наразі Кілічдароглу має невелику перевагу.

Читайте також:  США, очевидно, хочуть постачати Україні танки Abrams

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я