Україна повідомляє про нові ракетні обстріли

22

Росія завдала по численних регіонах України найпотужніших ракетних ударів за останні кілька тижнів. У великих частинах країни оголошено повітряну тривогу, як показали вранці карти попередження.

Також надходили повідомлення про вибухи у столиці України в Києві після зенітного обстрілу. Мер міста Віталій Кличко підтвердив факт нападів у службі обміну повідомленнями Telegram та закликав людей шукати притулок.

Столичне метро зупинило рух, виконуючи роль бункера. У Києві відмовили світло, вода та опалення, як повідомив Deutsche Presse-Agentur репортер із мегаполісу з населенням у три мільйони людей. ЗМІ говорили про 70 ракетних ударів по Україні.

Двоє загиблих та п’ятеро поранених

Багато областей повідомили про ракетні обстріли, включаючи Запорізьку, Миколаївську, Вінницьку, Полтавську, Дніпропетровську та Харківську. Згідно з доповіддю, Росія знову націлилася, зокрема, на енергетичну інфраструктуру. У південно-східному українському промисловому місті Кривий Ріг двоє людей загинули і п’ятеро отримали поранення, коли в результаті ракетного обстрілу постраждав будинок, повідомила влада. Багато районів повідомили про відключення електрики.

Адміністрація президента у Києві заявила, що по всій країні здійснюється аварійне енергопостачання. Вона закликала людей, які часто залишаються в холоді та темряві через напади, що тривають уже кілька тижнів, виявити розуміння. Вона сказала, що в країні є притулки та пункти обігріву, куди вони можуть приїхати. Аварійні служби також працюють над відновленням постраждалих та пошкоджених енергосистем, сказав він.

Відбувається аварійне відключення електроенергії.

Міністр енергетики Герман Галущенко підтвердив вплив на об’єкти енергетичної інфраструктури на півдні та сході країни. “Відбуваються аварійні відключення електроенергії”, – написав він у Facebook. Це була одна з найсильніших атак з того часу, як 10 жовтня Росія почала атакувати енергетичну інфраструктуру країни.

Читайте також:  Війна в Україні 13 грудня

Окуповані Росією райони України також зазнали ракетного обстрілу. У місті Лантратівка Луганської області вісім людей загинули та 20 отримали поранення внаслідок обстрілу з української сторони, повідомили представники влади. Інформація не може бути перевірена незалежно.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я