Україна конфіскує мільйони у російського олігарха

43

Олег Дерипаска належить до оточення Володимира Путіна та підтримує його агресивну війну проти сусідньої країни. Його стан тепер буде використано для компенсації збитків в Україні.

 

Україна конфіскує мільйони у російського олігарха

Україна конфіскує мільйони у російського олігарха Олега Дерипаскі. А саме, його активи еквівалентні 250 мільйонам євро, згідно з рішенням суду та за даними спецслужби у Києві. Вищий антикорупційний суд України підтвердив рішення Міністерства юстиції у Києві про передачу державі компаній, землі та пакетів акцій Дерипаскі, повідомила спецслужба у четвер увечері.

Україна хоче використати ці гроші для компенсації збитків від війни.

Олег Дерипаска, який близький до лідера Кремля Володимира Путіна, а також піддається санкціям Заходу як прихильник агресивної війни проти України, є одним із найбагатших росіян.

Мільярдер, який розбагатів, зокрема, на алюмінієвому бізнесі, керував компаніями в різних регіонах України через мережу компаній та бізнес-структур, йдеться у повідомленні. При цьому він намагався приховати свою власність.

За даними спецслужб, було встановлено, що Дерипаска повністю або частково володів кількома компаніями. Також було конфісковано понад 300 об’єктів, включаючи нерухомість, які наразі будуть додані до активів держави. Загальна вартість активів, переданих у власність держави, становить десять мільярдів гривень (близько 250 мільйонів євро).

Дерипаску критикують за те, що він заробляє гроші безпосередньо на війні в Україні завдяки своїм угодам із сировинними товарами та близькості до Кремля.

.

Читайте також:  Бербок вважає, що Ізраїлю не треба вводити страту

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я