Угоди щодо базової допомоги на дитину буде досягнуто

12

Протягом кількох місяців запланована базова допомога на дитину була джерелом розбіжностей у коаліції «Світлофор». Зелені» хочуть затвердити бюджет у середу лише за наявності угоди. Канцлер Шольц зараз утихомирює їх.

 

Шольц: Угода з базової допомоги на дитину буде досягнута

Канцлер Олаф Шольц каже, що він очікує, що світлофорна коаліція досягне угоди щодо базової допомоги на дитину до кінця літніх канікул. Політик СДПН сказав про це в онлайн-форматі «Запитай себе» столичної студії ARD.

«Уряд погодився, що базова допомога на дитину буде», – сказав Шольц. Він додав, що два великі кроки вже було зроблено: збільшення допомоги на дитину та надбавка на дитину.

І тепер на підході наступний. І ми згодні з тим, що зараз хочемо дуже швидко прояснити між собою, як це має бути структуровано. Я очікую, що ми зробимо це до кінця літніх канікул».

Передбачається, що підтримка базового доходу об’єднає такі допомоги, як допомога на дитину, допомога на дитину, надбавка на дитину та допомога з так званого пакета освіти та участі. Згідно з повідомленнями ЗМІ, «зелені» вимагали від федерального міністра фінансів Крістіана Лінднера (СвДП) основних зобов’язань щодо базової допомоги на дитину до ухвалення кабінетом міністрів рішення щодо федерального бюджету на 2024 рік, запланованого на наступний тиждень.

Без угоди з Лінднером щодо ключових пунктів міністра у справах сім’ї Лізи Паус (Зелені) про базову дитячу допомогу та її достатнє фінансування, міністерства під керівництвом Зелених не узгодять бюджет у наступну середу, повідомляє «Rheinische Post» з посиланням на кола Зелених.

Читайте також:  Баварія та ХСС подають позов проти реформи виборчого законодавства

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я