Кречмер попередив про зростаючу поляризацію в Німеччині

16

AfD знову перемогла на виборах у східній Німеччині. Прем’єр-міністр Саксонії побоюється розвитку подій, аналогічних американським, і закликає до «іншого політичного підходу».

 

Кречмер попередив про зростаючу поляризацію в Німеччині

У зв’язку зі зростанням AfD, прем’єр-міністр Саксонії Міхаель Кречмер попередив про зростаючу поляризацію в Німеччині. “У цій країні щось вислизає”, – сказав політик ХДС в інтерв’ю газетам Funke-Mediengruppe. Як пояснення високого рівня AfD, він сказав, що люди стурбовані тим, як робиться політика в Німеччині.

«Ми знаходимося на шляху до поляризації, як знаємо це по Америці. Дебати минулого тижня не показали, що це все розуміють».

Навіть на виборах у Зоннеберзі, Тюрінгія, де політика від AfD вперше було обрано районним адміністратором, питання Німеччини відіграли свою роль, сказав він. «Енергетичний поворот, закон про теплопостачання, політика щодо біженців та російське ембарго принесли перемогу AfD. Ці питання загрожують розколоти суспільство», – каже Кречмер. Політики вдаються до «звинувачень та демаркації замість того, щоб розібратися з неприємними істинами». Це не відповідально, каже він. «Зараз мова має йти про фактичні питання».

Стосовно висловлювань лідера ХДС Фрідріха Мерца, який оголосив «зелених» головними опонентами у федеральному уряді, Кречмер сказав: «Федеральний уряд та опозиція, звісно, ​​можуть працювати разом під час кризи. Але для цього має бути готовність з боку уряду ПДР». Відносини між федеральним урядом та землями ніколи не були такими поганими, як зараз, сказав він.

«Федеральний уряд має використати інший політичний підхід. Німеччина має знову більше розмовляти один з одним». Ситуація серйозна, попередив Кречмер. «Ми маємо визнати, що існує не одна думка».

Читайте також:  Олаф Шольц захистив Грецію від Туреччини

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я