Останнє покоління скаржиться на подвійні стандарти

30

У дискусії про двох кліматичних активістів, яких критикують за далеку поїздку літаком до Азії, рух захисту клімату «Останнє покоління» скаржиться на подвійні стандарти. У четвер організація заявила, що цілком зрозуміло, що негативні почуття були викликані тим, що протестувальники з останнього покоління сіли в літак. Але це також подвійні стандарти, наприклад, бути «кліматичним канцлером» та зносити село Лютцерат.

Дебати викликало повідомлення в газеті «Більд» у середу, згідно з яким два активісти кліматичного руху мали постати перед судом у Штутгарті, оскільки минулої осені вони разом з іншими активістами перекрили федеральну дорогу і застрягли на ній. Згідно зі звітом, свідчення мала давати жінка, а звинувачення було пред’явлено чоловікові. Замість того, щоб з’явитися, вони полетіли на Балі і викликали викид близько 7,9 тонн CO2, підрахувала газета. Після цього у соціальних мережах розгорілася дискусія. Окремі політики також висловлювалися критично.

Ці двоє летіли не на Балі, а до Таїланду, щоб «залишитися там на багато місяців», згідно з «Останнім поколінням». Їхня відсутність була погоджена з судом. У четвер не вдалося зв’язатися із відповідальним окружним судом для отримання підтвердження.

Індивідуальна поведінка не є малозначущою, навпаки – продовжили активісти кліматичного руху. Участь у політичній боротьбі проти кліматичного колапсу та зміна свого життя в цьому процесі часто йдуть пліч-о-пліч. Однак така зміна життя не є обов’язковою умовою для протесту.

Читайте також:  Основні положення Стратегії національної безпеки

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я