Захід веде психологічну війну проти країни

26

Міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу бачить іноземну змову за закриттям кількох європейських представництв у країні з міркувань безпеки. У своїй промові у четвер він звинуватив деякі західні країни у бажанні розв’язати психологічну війну проти Туреччини.

Вони попередили про напади минулої п’ятниці, в день, коли Туреччина поставила собі за мету залучити 60 мільйонів туристів на рік, сказав Сойлу. Захід збирається розпочати «нову психологічну війну», сказав він.

Минулого тижня Німеччина, США та низка інших європейських країн попередили своїх громадян про підвищений ризик нападів у Туреччині. Фоном є ісламофобські акції в Європі, такі як спалення Корану в Швеції.

У четвер Генеральне консульство Німеччини в Стамбулі закрилося з міркувань безпеки. Інші представництва також залишалися закритими, включаючи Генеральне консульство Швеції у Стамбулі та посольство в Анкарі, посольство та консульство Швейцарії у Стамбулі, а також Генеральні консульства Великобританії та Франції у Стамбулі.

Міністерство закордонних справ ще не дало добро – включаючи п’ятницю, Генеральне консульство у Стамбулі закрите, йдеться у повідомленні для громадян, які мешкають у Туреччині. Є «точні та конкретні» ознаки загрози, особливо в центральному районі Стамбула Бейоглу, на торговій вулиці Істікляль та площі Таксім, а також у районі Левент, де розташовані багато консульств. З прес-релізу неясно, які саме групи становили загрозу.

Читайте також:  Кречманн звертається до жертв радикального декрету

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я