У ЄС прокоментували покупку Twitter

16

Політики з Німеччини та Євросоюзу заявили, що уважно стежитимуть за змінами у соцмережі.

У ЄС прокоментували покупку Твіттера.  Фото: Kaspars Grinvalds/shutterstock.com

Федеральний уряд та комісар ЄС прокоментували покупку Twitter Ілоном Маском. Німецькі політики заявили, що дуже уважно стежитимуть за розвитком подій. Державні структури наголосили, що залишають за собою право покинути платформу, якщо щось піде не так.

Федеральний уряд прокоментував покупку Twitter мільярдером Ілоном Маском. За розвитком подій стежитимуть «дуже уважно», заявив офіційний представник уряду Штеффен Хебестрайт. За його словами, платформа має особливу важливість і дуже впливає на громадськість.

Федеральний уряд ФРН також залишає за собою право залишити платформу зі своїми обліковими записами. Багато членів уряду, а також міністерства та відомства мають акаунти у Twitter. Тільки за офіційною сторінкою канцлера Олафа Шольца стежать понад 600 000 користувачів.

Як у ЄС прокоментували покупку Twitter

Тим часом комісар ЄС із промисловості Тьєррі Бретон застеріг від перетворення Twitter на повністю нерегульовану платформу.

«У Європі пташка літатиме за нашими правилами», — написав француз у Twitter, маючи на увазі так званий закон ЄС про цифрові послуги.

Він зробив відсилання до твиту, який зробив Ілон Маск після покупки соцмережі: «Пташка вільна». Синій птах – логотип Twitter.

Закон про цифрові послуги ЄС зобов’язує платформи швидше видаляти незаконний контент зі своїх сайтів. Він набуде чинності з лютого 2024 року, але в окремих випадках може бути використаний і раніше.

Побоювання ЄС щодо змін на платформі не марні. Маск завжди наголошував, що хоче звільнити Twitter від «обмеження свободи вираження думок», яке, на його думку, було надто сильним.

Читайте також:  Рішення ОПЕК+ зіграло на руку республіканцям США

Враховуючи останні скандальні пости самого Ілона, від нового власника очікується чого завгодно. Останніми роками Twitter активно «боровся з ненавистю» в інтернеті, але Маск згоден не з усіма правилами та рішеннями. У США його купівлю святкують прихильники Трампа: вони сподіваються, що зі зміною керівництва Twitter розблокує колишнього президента.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я