У США продано більше платівок, ніж компакт-дисків

26

Такого не було з середини 80-х років: Вінілова платівка витісняє компакт-диск у США. Але й те, й інше зараз перебуває лише тіні потокових сервісів.

 

У США продано більше платівок, ніж компакт-дисків

На найбільшому у світі музичному ринку, США, минулого року вперше з 1987 року було продано більше записів, ніж компакт-дисків. Компакт-диск, який колись домінував у музичному бізнесі, був відтіснений на довгі роки, спочатку за рахунок завантаження, а тепер і потокового мовлення. Тим часом вінілові платівки зайняли свою нішу у сфері hi-fi і завойовують все більшу популярність.

У США продажі вінілових платівок зросли на 3,2 відсотка до 41,3 мільйона штук у 2022 році, як повідомила галузева асоціація RIAA у своєму щорічному звіті у четвер (за місцевим часом). Продажі компакт-дисків, навпаки, впали на 28 відсотків до 33,4 мільйонів дисків. За обсягом продажів вінілова платівка обігнала CD якийсь час тому.

У Німеччині ситуація навіть відрізняється: на кожні 19,4 мільйона компакт-дисків, проданих у цій країні минулого року, припало 4,3 мільйона вінілових платівок, згідно з даними Асоціації німецької музичної індустрії.

Кількість передплат на потокове мовлення у США зросла на 9,6 відсотка до 92 мільйонів. Разом із доходами від реклами у безкоштовних версіях сервісів, серед іншого, потокове мовлення принесло оборот у розмірі 13,26 мільярда доларів. Музичний ринок США загалом виріс на 6,1 відсотка до 15,87 мільярда доларів.

.

Читайте також:  Нью-Йорк подав до суду на гіганта напоїв PepsiCo

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я