У Росії спрощено процедуру призову чоловіків на військову службу

16

Путін вводить у дію електронний призов до армії.

 

У Росії спрощено процедуру призову чоловіків на військову службу

У Росії спрощено процедуру призову чоловіків на військову службу з негайним набранням чинності. Президент Володимир Путін підписав необхідні поправки до закону. Таким чином, правила, які викликали велику невизначеність серед населення, набули чинності. У майбутньому призовні повідомлення більше не потрібно буде вручати особисто до рук, їх можна буде доставляти в електронному вигляді. Призовникам, зареєстрованим в Інтернеті, тепер не можна буде залишати Росію доти, доки вони не з’являться в армію.

Парламент у Москві ухвалив закон у ході позачергового голосування у середу. Деякі депутати скаржилися, що вони не мали часу як слід прочитати понад 50 сторінок закону. Багато росіян побоюються, що тепер маси чоловіків знову будуть покликані до армії для війни проти України, яка незабаром триватиме 14 місяців. Кремль заперечує такі плани.

Відмовникам за переконаннями більше не дозволяється керувати автомобілем або купувати нерухомість

Восени сотні тисяч чоловіків бігли за кордон під час першої хвилі мобілізації, яка була частково організована хаотично. Інші росіяни уникли призову, не проживаючи за адресою реєстрації, тому повідомлення про заклик, яке було дійсно тільки у формі листа, не могло бути доставлене. Наразі керівництво Росії хоче закрити цю лазівку.

Ті, хто не з’явиться у військовий комісаріат протягом 20 днів після отримання повістки, повинні також зважати на різкі обмеження у повсякденному житті: наприклад, відмовникам за переконаннями більше не дозволяється керувати автомобілем або купувати нерухомість. Реєстрація як індивідуальний підприємець і видача кредитів також неможливі.

Читайте також:  Росія вислала естонського посла

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я