У Рівному триває набір на безоплатний курс із вивчення правил дорожнього руху — як долучитися?

4
автошкола

У Рівному на базі освітньо-культурного Гончаренко центру запускають новий набір на безоплатні курси з вивчення правил дорожнього руху. Після завершення навчання всі учасники зможуть самостійно скласти державний іспит з теорії ПДР.

Як зазначає директорка простору Руслана Броновицька, в листопаді минулого року українцям дозволили складати теоретичний іспит з правил дорожнього руху без попереднього відвідування автошколи. Це наштовхнуло команду освітньої мережі на запуск нового напрямку та формування навчальних груп у своїх просторах.

«Звичайно, автошколи і надалі пропонуватимуть свої послуги з вивчення теорії ПДР. Однак середня вартість такого навчання складає 4-5 тисяч гривень. Натомість наша мережа пропонує вивчити правила дорожнього руху абсолютно безкоштовно», — ділиться Руслана Броновицька.

Навчальний формат курсу нічим не відрізнятиметься від викладання в звичайних автошколах. Зустрічі проводитимуть щовівторка, щочетверга та щоп’ятниці о 12:00.

«На заняттях буде змога підготуватися до складання теоретичного іспиту з правил дорожнього руху. Крім того, якщо людина вже має водійське посвідчення, але хоче актуалізувати свої знання, вона також може зареєструватися на наші курси. Жодних обмежень для участі немає: лише бажання навчатися та здобувати нові знання», — наголошують в Гончаренко центрі Рівне.

Набір на курси вже стартував, а для участі достатньо зареєструватися за цим посиланням. Після завершення навчання учасники курсів зможуть самостійно зареєструватися на складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС.

Довідка

Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього.

Читайте також:  У Рівному представили симфонічну поему «Незламні»

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я