Що таке консолідований вантаж: особливості та переваги

9
consolline

Приватні особи, дрібні підприємці потребують регулярних чи нерегулярних перевезень невеликих товарів. Однак такий обсяг товару нездатний повністю заповнити контейнер, кузов авто, а тому з фінансової точки зору ці перевезення називають недоцільними. З цієї причини невеликі партії вантажів відправляють у складі консолідованого вантажу.

Під консолідацією розглядають процес об’єднання різних дрібних партій товарів від декількох відправників, які будуть відправлені в одному транспортному засобі. Таким чином, консолідований вантаж забезпечує вигідне вантажоперевезення одразу для двох учасників цього процесу:

  1. Перевізник економить, заповнюючи контейнер різними товарами від інших клієнтів, а отже не потрібно відправляти на маршрут напівпорожній транспорт.
  2. Замовник заощаджує, відправляючи свій товар разом з іншими товарами. В результаті він платить тільки за ту кількість вільного місця, яке займає саме його вантаж. Тому немає потреби в оренді всього транспортного засобу.

Запропонована процедура консолідації дозволяє всім залишатися у виграші, отримуючи необхідні переваги.

Переваги консолідації вантажів

Консолідація вантажів відбувається на складі компанії, яка здійснює подальше вантажоперевезення. Саме тут відбувається сортування всіх товарів, їх пакування та маркування за різними критеріями, посилаючись на те, куди потрібно відправити замовлення.

В результаті збірні перевезення та консолідований вантаж забезпечують наступний список переваг для замовників:

  • Відправлення всіх товарів здійснюється за єдиною документацією (за оформлення відповідають фахівці компанії, яка організовує доставку вантажу). Тому замовники звільняють себе від відповідальності займатися підготовкою пакета документів.
  • Можливість суттєвої економії на вантажоперевезеннях, що є особливо актуальним для дрібних підприємців, приватних осіб.
  • Істотне зниження різноманітних митних ризиків.
  • Починаючи з прийняття товару на консолідований склад, вся відповідальність за цей товар покладається на компанію, яка виконуватиме перевезення.

Єдиний мінус консолідації полягає в тому, що транспортування збірних вантажів потребує більше часу на підготовку. Тому такий варіант доставки не підходить тим, кому важливо надіслати термінове замовлення.

Читайте також:  5 цікавих та корисних подарунків дружині на Новий рік

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я