У Пакистані настав загальнонаціональний блекаут

15

Весь Пакистан знаходиться у темряві та без електроприладів. Перебої з електрикою – часте явище в країні, але не настільки, щоб усі великі міста були відключені від електропостачання одночасно.

 

У Пакистані настав загальнонаціональний блекаут

У Пакистані настав блекаут – рано-вранці по всій країні відключилося електропостачання. За даними Міністерства енергетики Пакистану, на усунення перебоїв у подачі електроенергії в усіх районах країни може знадобитися до дванадцятої години. Причиною колапсу стали коливання електромережі.

В даний час виробництво електроенергії відключається в нічний час, оскільки в холодні місяці споживання менше. За даними Міністерства енергетики, коли вранці генерація була знову збільшена, коливання тривали і зрештою паралізували енергосистему.

Влада закликала населення не панікувати. Перебої з електрикою є звичайним явищем у Пакистані, але не настільки, щоб усі великі міста одночасно були позбавлені електропостачання.

Ризик відключення електроенергії зріс у зв’язку з економічною кризою та повенями цього літа в південноазіатській країні.

.

Читайте також:  Помер поп-співак Аарон Картер

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я