Українські солдати зазначають, що у Німеччині все погано. Майже немає сучасних технологій, натомість багато паперу та бюрократії.
У Німеччині дратує українських солдатів те, як побудовано процес навчання. Солдати з України з початку війни проходили навчання у Німеччині та інших західних країнах. Їх намагаються навчити, як ефективно поводитися із західною зброєю.
При цьому одному українському солдату перебування в Німеччині видалося марним. Причина проста. Бойові стратегії, яким його тут навчили американські військові, застаріли. Безпілотник, який активно використовують українці, на навчання навіть не згадувався.
Все в Німеччині дратує українських солдатів під час навчань
Солдат написав у Twitter про реакцію своїх українських колег, коли їх попросили провести розвідувальні навчання без їхнього улюбленого помічника – дрону. Військовий зазначив, що вони одразу попросили дозволити запуск безпілотників під час цих навчань. На жаль, німецькі військові не дозволили це зробити.
Причина відмови виявилася банальною. У Німеччині для запуску дрона потрібен дозвіл та ліцензія пілота. Військові інструктори обіцяли попрацювати над тим, щоби безпілотники можна було використовувати найближчим часом, але марно. Солдат зазначив, що їхні безпілотники так і залишились відпочивати у рюкзаках.
Тред про навчання у Німеччині. Частина 1
Розкажу про них з погляду простого солдата. Тоді я був у відділенні БПЛА, взводу розвідки, одного з батальйонів.
Наша бригада прямує на закордонні навчання для опанування нової техніки та бойового злагодження. pic.twitter.com/3H8r5SGmsV– Рядовий Шутнік 2.0 (@WT3ll) July 12, 2023
За його словами, польоти на дронах є частиною повсякденного життя українських солдатів. Дрони там часто використовуються для розвідки. Це дозволяє солдатам перебувати у безпечному місці під час польоту до тилу ворога з камерами, встановленими на дронах.
Більшість завдань, які розвідувальні підрозділи виконують у пішому порядку, можна виконати і за допомогою дрона. Це значно спрощує і прискорює виконання різних бойових завдань.
Українці хотіли навчитися новим прийомам під час експлуатації дронів. Вони розчарувалися, коли дізналися, що навчання доведеться проходити здебільшого з використанням паперових карт. Один із солдатів зазначає, що їх тиждень вчили читати карти, щоб дзеркально відображати координати.
У Німеччині не сприйняли серйозно заяви про те, що в польових умовах в основному використовуються електронні картки на планшетах та мобільних телефонах. Навчання в Німеччині складалося не лише з вправ з читання карти, а й з стрільби.
Солдат зазначив, що Україна технологічно розвинена. Старомодні методи США та інших західних країн ясно показують, що вони давно не ведуть серйозні війни.