У Німеччині дратує українських солдат навчання

26

Українські солдати зазначають, що у Німеччині все погано. Майже немає сучасних технологій, натомість багато паперу та бюрократії.

 

У Німеччині дратує українських солдатів те, як побудовано процес навчання. Солдати з України з початку війни проходили навчання у Німеччині та інших західних країнах. Їх намагаються навчити, як ефективно поводитися із західною зброєю.

При цьому одному українському солдату перебування в Німеччині видалося марним. Причина проста. Бойові стратегії, яким його тут навчили американські військові, застаріли. Безпілотник, який активно використовують українці, на навчання навіть не згадувався.

Все в Німеччині дратує українських солдатів під час навчань

Солдат написав у Twitter про реакцію своїх українських колег, коли їх попросили провести розвідувальні навчання без їхнього улюбленого помічника – дрону. Військовий зазначив, що вони одразу попросили дозволити запуск безпілотників під час цих навчань. На жаль, німецькі військові не дозволили це зробити.

Причина відмови виявилася банальною. У Німеччині для запуску дрона потрібен дозвіл та ліцензія пілота. Військові інструктори обіцяли попрацювати над тим, щоби безпілотники можна було використовувати найближчим часом, але марно. Солдат зазначив, що їхні безпілотники так і залишились відпочивати у рюкзаках.

За його словами, польоти на дронах є частиною повсякденного життя українських солдатів. Дрони там часто використовуються для розвідки. Це дозволяє солдатам перебувати у безпечному місці під час польоту до тилу ворога з камерами, встановленими на дронах.

Читайте також:  Війна в Україні 17 січня

Більшість завдань, які розвідувальні підрозділи виконують у пішому порядку, можна виконати і за допомогою дрона. Це значно спрощує і прискорює виконання різних бойових завдань.

Українці хотіли навчитися новим прийомам під час експлуатації дронів. Вони розчарувалися, коли дізналися, що навчання доведеться проходити здебільшого з використанням паперових карт. Один із солдатів зазначає, що їх тиждень вчили читати карти, щоб дзеркально відображати координати.

У Німеччині не сприйняли серйозно заяви про те, що в польових умовах в основному використовуються електронні картки на планшетах та мобільних телефонах. Навчання в Німеччині складалося не лише з вправ з читання карти, а й з стрільби.

Солдат зазначив, що Україна технологічно розвинена. Старомодні методи США та інших західних країн ясно показують, що вони давно не ведуть серйозні війни.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я