США та Індія: жвава співпраця в енергетиці

12

Індія все більше покладається на джерела енергії, що відновлюються, а також на вугілля.

 

США та Індія: жвава співпраця в енергетиці

США та Індія активізували свою співпрацю, оскільки Китай стає дедалі сильнішим. США хочуть допомогти Індії інвестувати у стійку енергетику. Вони розраховують на співпрацю з Індією щодо створення інвестиційної платформи, яка дозволить залучити капітал за низькою ціною, а також збільшити обсяг приватних інвестицій для прискорення енергетичного переходу в Індії.

Про це заявила міністр фінансів США Джанет Йеллен після зустрічі зі своєю індійською колегою Нірмалою Сітхараман у кулуарах зустрічі міністрів фінансів країн G20 у Гандхінагарі. Цього року Індія головує у G20, а основний саміт пройде у столиці країни Нью-Делі у вересні.

Індія та США, а також Китай викидають найбільшу кількість парникових газів. Проте з розрахунку на душу населення Індія споживає набагато менше енергії, ніж США чи Німеччина. Ситуація може змінитись, оскільки мільйони людей в Індії досі не мають доступу до електрики. Що ж до зростання, то Індія дедалі більше покладається на відновлювані джерела енергії, і навіть на вугілля, від якого країна нині особливо залежна. Індія має на меті стати кліматично нейтральною до 2070 року.

Що стосується Джанет Йеллен, це вже третій її візит до Індії цього року. Потім вона вирушить до В’єтнаму.

Читайте також:  Зіткнення між Ізраїлем та палестинцями

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я