У наступнику Twitter X з’явилися голосові та відеодзвінки

12

Ілон Маск має великі плани щодо своєї онлайнової платформи X, а також приділяє особливу увагу новим функціям.

У наступнику Twitter X з’явилися голосові та відеодзвінки

У наступнику Twitter X з’явилися голосові та відеодзвінки: Ілон Маск робить крок до обіцяного «додатку для всього», пропонуючи голосові та відеодзвінки через свою онлайн-платформу X (колишній Twitter).

В даний час поки що доступна рання версія цієї функції, написав Маск на сайті X в середу. Раніше деякі користувачі США повідомили, що опція дзвінків, обіцяна влітку без зазначення конкретної дати, тепер раптово стала доступна.

Користувачі можуть вибрати, від кого вони хочуть приймати відео- та голосові дзвінки. Це можуть бути люди, які є в адресній книзі як контакти, або профілі, за якими ви стежите в X. Третя опція – «перевірені користувачі». Третя опція – “перевірені користувачі”. Проте Маск скасував колишній механізм верифікації, коли, наприклад, знаменитості та політики піддавалися перевірці особи. Натомість усі користувачі платної підписки тепер отримують білу галочку на синьому тлі, знайому ще з часів Twitter.

Маск купив Twitter рік тому за 44 млрд дол. Він перейменував сервіс у X і оголосив, що перетворить його на багатофункціональний додаток для всіх життєвих ситуацій. Одним із прикладів таких додатків є WeChat у Китаї.. На Заході користувачі використовують різні програми для різних завдань.

Читайте також:  Facebook збирається розблокувати Трампа

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я