Нова ін’єкція для зниження ваги схвалена владою США

24

Препарат Zepbound був схвалений FDA в середу і тепер доступний людям з ожирінням або мають хоч одну проблему, пов’язану з вагою, наприклад, високий кров’яний тиск або діабет 2-го типу.

Нова ін’єкція для зниження ваги схвалена владою США

Нова ін’єкція для зниження ваги проти зайвих кілограмів – цей метод лікування вже кілька місяців переживає справжній ажіотаж у світі дієт, і ось тепер влада США схвалила новий препарат для зниження ваги від фармацевтичної компанії Eli Lilly.

Хто може приймати ін’єкції для схуднення?

Препарат Zepbound був схвалений FDA в середу і тепер доступний людям з ожирінням або мають хоч одну проблему, пов’язану з вагою, наприклад, високий кров’яний тиск або діабет 2-го типу. Пацієнти одержують препарат у вигляді ін’єкцій один раз на тиждень. Діюча речовина препарату Zepbound – тирзепатид – вже схвалено FDA для лікування діабету 2 типу. Він продається компанією Eli Lilly під назвою Mounjaro. Однак у США цей препарат не міг застосовуватись безпосередньо для лікування ожиріння. Надмірна вага та ожиріння – серйозні проблеми зі здоров’ям, які пов’язані з такими причинами смерті, як серцево-судинні захворювання, інсульт та діабет, пояснює представник FDA Джон Шарретс. Враховуючи «зростаючі показники ожиріння та надмірної маси тіла в США», схвалення препарату Zepbound відповідає «медичній потребі».

Небезпеки та побічні ефекти

Не все, що блищить – золото. Багато хто сподівається, що активні речовини, що входять до складу шприца, просто змусять скинути зайві кілограми. Однак не варто застосовувати їх без роздумів. Протягом кількох місяців з’являється все більше повідомлень про серйозні побічні ефекти.

Є дані не тільки про підвищення ризику розвитку раку щитовидної залози та запалення підшлункової залози, а й про те, що їх прийом може призвести до зниження м’язової маси.

Читайте також:  Континент, який не заспокоїться: Африка

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я