Доллі Партон розкрила рецепт довгого щасливого шлюбу

13

«Ми відкриті та чесні один з одним, і у нас обох химерне почуття гумору».

Доллі Партон розкрила рецепт довгого щасливого шлюбу

У 1964 році в Нешвіллі Доллі Партон познайомилася з Карлом Діном. Вони покохали один одного, і через 2 роки продзвеніли весільні дзвони. Подружжя і сьогодні разом. В одному з інтерв’ю співачка розкрила секретний рецепт їхнього шлюбу.

Легенда кантрі Доллі Партон щаслива у шлюбі вже 57 років. Через кілька років співачка та її чоловік Карл Дін збираються відзначити діамантову річницю весілля. У своїй радіопередачі на ВВС Партон розкрила секрет свого щасливого шлюбу. “Ми відкриті і чесні один з одним, і у нас обох химерне почуття гумору”, – сказала вона в ефірі шоу Зої Болл “Сніданок на Радіо 2”, повідомляє Daily Mail.

Тому веселощі та гумор – це те, що прикрашає їхнє повсякденне життя. Її чоловік, з яким вона познайомилася в пральні в Нешвіллі в 1964 році, «божевільний, дуже веселий і розумний. А відмінне почуття гумору мені дісталося з обох сторін моєї родини», – каже співачка «Jolene».

Крім того, основою відносин цієї пари завжди були кохання та повага. 77-річна співачка і до цього дня може покластися на чесну думку свого чоловіка. Дін завжди каже їй правду, але ніколи не каже її «у жорстокій формі».

Нещодавно Партон спитала свого 81-річного чоловіка, що він думає про її останній альбом. Коли вона зіграла йому, співачка сказала, що «трохи нервує». Але потім він заявив: «Це справді добре», що для Партона «означало світ».

Чоловік Карл Дін здебільшого залишається поза увагою громадськості. Проте хрещена мати поп-зірки Майлі Сайрус поділилася кількома фотографіями із чоловіком у Instagram.

Читайте також:  Суперечка про стелі боргу продовжується

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я