У Лагуна-Біч бармен убив жінку вогнегасником

29

Будівельний робітник знайшов тіло з мішком піску на голові.

У Лагуна-Біч бармен убив жінку вогнегасником. Татум Гудвін (27 років) виявилася не там і не в той час. Після зміни у своєму ресторані в Лагуна-Біч (штат Каліфорнія, США) вона зустрілася з друзями, випила трохи спиртного і близько першої години ночі минулої неділі попрямувала до своєї машини. Далі все пішло своєю чергою.

У Лагуна-Біч бармен убив жінку вогнегасником

За даними поліції Лагуна-Біч, молода жінка вже знаходилася на парковці, за кілька кроків від свого автомобіля, коли до неї підійшов вбивця. Згідно з раніше отриманими даними, підозрюваний Діно Рохас-Морено (26 років) протяг її через усе паркування в темний провулок.

За будівельним майданчиком кінотеатру і стався той самий неймовірний злочин: Рохас-Морено забив свою жертву до смерті вогнегасником. Він залишив її тіло на будівельному майданчику з мішком піску на голові. Наступного ранку тіло Гудвін виявив один із будівельників.

Діно Рохас-Морено було заарештовано в середу.  Йому буде пред'явлено звинувачення у вбивстві

За повідомленнями ЗМІ, злочинець та жертва не були родичами один одного.

Проте друзі Гудвін повідомляли, що Рохас-Морено був «дуже дивним».

Через кілька днів після скоєння злочину, зібравши «достатньо інформації та доказів», слідчі завдали удару. У середу вони взяли Рохаса-Морено під варту. Чоловік, який працює в ресторані барбекю, розташованому неподалік ресторану Tatum’s Carmelita’s Restaurants, наразі утримується під заставу в 1 млн. дол. У понеділок йому мають бути пред’явлені звинувачення.

Друзі хочуть встановити меморіал

Друзі загиблої звернулися із закликом на платформі для збору пожертв GoFundMe. Вони описали Татум як «дуже працьовиту молоду жінку, яка завжди посміхалася».

Вони хочуть використати пожертвування для покриття витрат на похорон і для того, щоб увічнити пам’ять про свою подругу за допомогою меморіалу. Її колега Маркос Салім Хереді написав на платформі: «Ми все ще вражені та хочемо, щоб її пам’ятали. Ми намагаємось зібрати гроші на її поминальну службу, а також допомогти побудувати в місті меморіал, щоб усі в місті ніколи не забували нашу милу подругу Татум».

Читайте також:  Американський астронавт Томас Кеннет Маттінглі помер

Ціль зі збору коштів у розмірі 20 000 доларів вже давно перевищена.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я