У Києві посилиться німецька присутність

23

Міністр економіки Роберт Хабек з понеділка перебуває в Україні із бізнес-делегацією.

 

У Києві посилиться німецька присутність

В Україні міністр економіки Роберт Хабек (Зелені) провів переговори з главою київського уряду Денисом Шмигалем про активнішу присутність німецьких компаній у зруйнованій війною країні. Представники бізнесу також взяли участь у переговорах, згідно із заявою уряду у Києві. У Києві посилиться німецька присутність. “Страхування від військових ризиків є критично важливим питанням для економіки”, – сказав Шмигаль. Існує пілотний проект із цього питання з агентством Світового банку MIGA та американською компанією DFC. «Для України дуже важливо знайти порівняльний інструмент із Німеччиною», – сказав він.

За словами Шмигаля, Україна має потенціал насамперед у важливих сировинних матеріалах та військових технологіях. Крім того, уряд у Києві розраховує на підтримку Німеччини у відновленні країни після закінчення війни, розпочатої Росією понад 13 місяців тому.

Bayer інвестує 60 мільйонів євро

Фармацевтична компанія та компанія захисту рослин Bayer хоче інвестувати 60 мільйонів євро у розширення свого заводу з обробки насіння в Почуйках, Україна. «Ми зробимо свій внесок у підтримку плану відновлення України та забезпечення продовольчої безпеки в регіоні та в усьому світі», – заявив представник Bayer в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur. Раніше низка ЗМІ вже повідомляла про інвестиційні плани.

Ще до війни компанія Bayer інвестувала майже 200 мільйонів євро у розвиток насінництва кукурудзи. Тепер додаткові кошти будуть спрямовані на фінансування нового сільськогосподарського обладнання та будівництво двох бомбосховищ. На заводі, відкритому у 2018 році, працює близько 100 осіб на місці та приблизно 250–300 сезонних робітників. Bayer є одним із найбільших інвесторів у регіоні зі своїм заводом, підкреслили в компанії.

Читайте також:  Війна в Україні 15 грудня

Федеральний міністр економіки Роберт Хабек із понеділка перебуває в Україні з бізнес-делегацією та пообіцяв країні допомогу. «Мета поїздки – дати Україні чіткий знак, – сказав Хабек після прибуття на залізничний вокзал у Києві. – Знак того, що ми віримо, що вона переможе, що вона буде відновлена, що Європа зацікавлена ​​не лише у підтримці у скрутні часи, а й у тому, що Україна буде економічно сильним партнером у майбутньому».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я