Херсон можуть звільнити у листопаді — Буданів

9

Глава української розвідки вважає, що російські десантники та спецназ не завадять успішному завершенню операції ЗСУ.

Херсон можуть звільнити у листопаді

На думку голови військової розвідки українських збройних сил, Херсон можуть звільнити в листопаді. Свою думку він висловив у розгорнутому інтерв’ю проекту The War Zone.

Херсон можуть звільнити у листопаді, незважаючи на зусилля ЗС РФ

Згідно з оцінкою глави розвідки України в Херсонській області та в самому Херсоні зараз дислокуються найбільш підготовлені та боєздатні російські підрозділи. Серед них — десантні війська, сили спеціального призначення та морські піхотинці. Загальна кількість військових становить близько 40 тис. осіб.

Буданов повідомив, що українське командування всіма силами намагається звільнити Херсон без кровопролитних боїв та великих втрат. Однак витіснити з міста російські підрозділи без опору з їхнього боку не вдасться. Проте він прогнозує закінчення цієї військової операції на кінець листопада.

Херсон можуть звільнити у листопаді завдяки злагодженій роботі українських військових.  Фото: O.PASH/shutterstock.com

Наразі дії ЗСУ спрямовані на те, щоб взяти місто в облогу та ізолювати російські війська, які перебувають у ньому. Однак цьому протидіють підрозділи, які розташовані на підступах до міста. Бойові дії ведуться щодня, тож українські військові просуваються повільно.

На думку головного українського розвідника, зберігається висока небезпека підриву дороги, яка проходить дамбою Каховського водосховища. Таким чином, російські війська можуть зупинити переміщення українських підрозділів. У разі підриву може статися затоплення територій, які розташовані нижче за течією Дніпра.

Росія, на думку Буданова, про всяк випадок підготувала громадськість до такого рішення та звинуватила у спробах зруйнувати дамбу України.

Херсон можуть звільнити у листопаді, а контроль над Кримом ЗСУ поверне наступного року

Українська розвідка оцінює можливість нападу на Україну з боку Білорусі як низьку. Для цього у РФ та Білорусі відсутні необхідні сили та кошти. Чисельність військових у південній частині Білорусі не перевищує 4,3 тис. осіб, причому більша їх частина лише нещодавно мобілізована. Проте, оцінка може змінитися, якщо Росія втратить Херсон.

Читайте також:  Війна в Україні 25 грудня

Щодо Кримського півострова, анексованого Росією, то, на думку Буданова, Україна може повернути його військовим шляхом наступного року.

Проте зберігається висока небезпека ракетних атак з боку РФ. З цією метою Кремль закупив у Ірану балістичні ракети малої дальності. Інформація про це нещодавно з’явилася в засобах масової інформації, хоча офіційна влада заперечує факт купівлі озброєння. Небезпека іранських ракет полягає в тому, що вони потрапляють набагато точніше і літають швидше за російські.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я