У Канаді вирують лісові пожежі

35

Численні пожежі палахкотять на заході та північному сході Канади вже кілька тижнів. Забруднення димом зараз настільки велике, що якість повітря в Монреалі досягла негативних рекордів.

У Канаді вирують лісові пожежі

У Канаді вирують лісові пожежі. Вони тимчасово зробили Монреаль містом із найгіршою якістю повітря у світі. За даними швейцарської технологічної компанії «IQAir», яка відстежує якість повітря по всьому світу, у місті в провінції Квебек на сході Канади в неділю було зафіксовано найвище забруднення повітря у світі – попереду Йоганнесбурга (Південна Африка) та Джакарти (Індонезія). Канадська мовна компанія CBC написала, що екологічна агенція ECCC пояснює задимлення в Монреалі, а також у столиці Оттаві численними лісовими пожежами.

Прем’єр-міністр Квебека Франсуа Лего у своєму твіттері закликав людей, які перебувають у зоні ризику, не залишати свої будинки. Декілька спортивних заходів та концертів скасували через смогу. Громадські спортивні майданчики та басейни були закриті, оголосила міська адміністрація у Твіттері. На фотографіях видно горизонт Монреаля, оповитий сірим серпанком.

За даними регіонального уряду Квебеку, в провінції палало близько 80 лісових пожеж. Лісові пожежі на півночі Квебеку продовжують викликати занепокоєння. Ми уважно стежимо за ситуацією», – написав Лего.

Влада канадської столиці Оттави також попередила про погане повітря, згідно з повідомленнями ЗМІ. Якість повітря там знаходиться на дуже високому рівні ризику, повідомляє CBC/Radio-Canada. Протягом кількох тижнів на заході Канади, а тепер і на північному сході країни вирують численні пожежі, дим від яких уже досяг північно-східного узбережжя США, насамперед Нью-Йорка.

Читайте також:  13-й у черзі, але не за значенням

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я