Перемога AfD у Зоннеберзі: Чиновники реагують обережно

15

“Не в моїй компетенції як лорд-мера міста Кобург негативно коментувати рішення більшості суверенів, а саме громадян району Зоннеберг, або навіть лаяти виборців”, – написав Зауертайг на своїй сторінці у Facebook

 

Перемога AfD у Зоннеберзі: Чиновники реагують обережно

Перемога AfD у Зоннеберзі: Мер міста Кобурга Домінік Зауертайг (СДПН) стримано відреагував на перемогу AfD на окружних виборах у сусідньому районі Зоннеберг. “Я вважаю, що не в моїй компетенції як лорд-мера міста Кобург негативно коментувати рішення більшості суверенів, а саме громадян району Зоннеберг, або навіть лаяти виборців”, – написав Зауертайг на своїй сторінці у Facebook у неділю ввечері.

У Зоннеберзі Роберт Зессельманн уперше у Німеччині отримав посаду районного адміністратора від правопопулістської партії AfD.

Коли йдеться про спільні питання міста Кобург і району Зоннеберг, «я дуже конкретно відповідатиму пану Зессельманну в рамках моєї відповідальності за жителів регіону», – наголосив Зауертайг. «Зрештою, місцева політика та конкретне вирішення завдань на практиці на місцях не працює за виняткового курсу бути проти і вказувати на Берлін чи Ерфурт».

Як приклад співпраці він навів лікарняне об’єднання Regiomed, до якого входять не лише муніципалітети Верхньої Франконії, а й тюрингські райони Хільдбургхаузен та Зоннеберг. Зоннеберг також є єдиним районом за межами Баварії, що входить до Нюрнберзького столичного регіону.

Читайте також:  СДПН у NRW тримає ізоляційний курс проти AfD

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я