У ХСС порівняли слова Айвангера із правими радикалами

9

«Це риторика, якої дотримуються праві та праворадикали, і цього слід уникати».

 

У ХСС порівняли слова Айвангера з правими радикалами

Лідер парламентської групи ХСС у парламенті землі Баварія Томас Кройцер порівняв вибір слова Айвангера, міністра економіки Баварії («Вільні виборці») на демонстрації в Ердингу з висловлюваннями правих радикалів. В інтерв’ю Баварському радіо («Інтерв’ю тижня BR24») Кройцер послався насамперед на формулювання Айвангера про те, що мовчазна більшість має «повернути демократію». Айвангер не був радикалом, він був «закінченим демократом», сказав Кройцер. «Проте це риторика, якої дотримуються праві і праворадикали, і цього слід уникати».

Кройцер, однак, відразу став на захист Айвангера, заявивши, що лідер партії «Вільні виборці» неодноразово дистанціювався від ворогів демократії. «Він кілька разів казав, що не хоче мати нічого спільного із AfD. Тому немає жодних застережень щодо коаліції ХСС зі «Вільними виборцями».

Кройцер також не побачив причин відставки Айвангера. «Зелені» вимагали відставки міністра та віце-прем’єра. Сам Кройцер уже одного разу пропонував Айвангеру піти у відставку, коли міністр висловив скептичне ставлення до вакцинації під час пандемії.

Читайте також:  Капітан Бундесверу шпигував на Росію безкоштовно

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я