У ДТП у Канаді загинули 15 людей

24

Ймовірно, найстрашніша ДТП у регіоні: багато людей похилого віку загинуло, коли вантажівка врізалася в автобус на перехресті двох шосе в сільській місцевості Канади.

 

У ДТП у Канаді загинули 15 людей

Щонайменше 15 людей загинули в ДТП у Канаді внаслідок зіткнення автобуса та вантажівки. Ще десятьох доправили до лікарні з різними травмами, повідомив представник поліції у центральній провінції Манітоба. За первинними даними, жертвами стали в основному люди похилого віку, які їхали в автобусі.

За словами представника поліції, аварія сталася на перетині двох шосе, які у цій сільській частині Канади не розділені мостами чи підземними переходами. Автобус їхав на південь шосе номер п’ять і перетинав східну смугу шосе номер один. Нею їхав напіввантажівка, яка не встигла загальмувати і врізалася в автобус.

Обставини аварії з’ясовуються

Після аварії незадовго до полудня за місцевим часом було задіяно 12 машин швидкої допомоги щонайменше один вертоліт, який доставив постраждалих у великі міста Вінніпег і Брендон. Більшість травм – поранення голови, згідно з повідомленнями.

Інший представник поліції сказав на скликаній прес-конференції: «Я не думаю, що у нас у Манітобі був подібний інцидент із масовими жертвами за час моєї служби в поліції чи раніше. Для нас і наших слідчих це новинка, і це також дуже емоційно виснажує їх».

Точні обставини серйозної аварії зараз з’ясовуються. За його словами, для з’ясування деталей аварії було залучено спеціальних слідчих та експертів з реконструкції зіткнень. Обох водіїв допитує поліція. Вони вижили в аварії і перебувають на лікуванні у лікарні.

Читайте також:  Відступ із Херсона: Кремль готується до переговорів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я