Тюрингія за регіональне партнерство із Львівською областю

25

«Ми хотіли б розпочати тристороннє партнерство нашого регіону, Вільної держави Тюрінгія, зі Львівською областю у день, коли задзвонять дзвони світу», – сказав Рамелов у Ерфурті.

 

Тюрингія за партнерство із Львівською областю

Тюрінгія прагне регіонального партнерства з українським містом Львів, за словами прем’єр-міністра Бодо Рамелова. Політик Лівої партії заявив у середу під час візиту посла України до Німеччини Олексія Макєєва, що він хоче зробити тристороннім партнерство Тюрінгії з польським регіоном Малопольща. Тюрінгія виступила за регіональне партнерство зі Львівською областю: «Ми хотіли б розпочати тристороннє партнерство нашого регіону, Вільної держави Тюрінгія, зі Львівською областю у день, коли задзвонять дзвони світу», – сказав Рамелов у Ерфурті.

Макєєв перебував з інавгураційним візитом до Державної канцелярії в Ерфурті. Дипломат сказав, що він мав «відмінну і дуже чесну розмову» з Рамелов. Він наголосив на солідарності німців і тюрингців у прийнятті українських біженців.

Тюрінгія за партнерство з Львівською областю – Макєєв обіцяв дати відповідь у найближчі місяці

Щодо можливого партнерства зі Львівською областю на заході України, дипломат сказав, що сподівається, що зможе повідомити більше про це найближчими місяцями. Рамелов та Макєєв також говорили про можливі економічні відносини між Тюрингією та Україною на повоєнний час.

На запитання, що він сказав людям у Східній Німеччині, які дуже скептично ставилися до німецьких постачань зброї до України, Макєєв відповів: «Ми майже рік боронилися від гігантської держави. Росія щодня вбивала та бомбила українців. На окупованих територіях творяться такі звірства, яких в Україні не бачили вже 80 років», – сказав він. Тому ми вдячні за будь-яку допомогу, щоб мати можливість захистити себе. “Світ не падає з неба, – сказав він, – за нього треба боротися”.

Читайте також:  Покарання для боса "Вагнера" ​​Пригожина немає

Щодо заяви Великобританії про те, що вона також навчатиме українських пілотів, дипломат сказав, що переговори ведуться з багатьма країнами, але поки не з Німеччиною. За його словами, не лише ракети із землі перехоплювали російські крилаті ракети, а й пілоти теж несли відповідальність. “Ми переходимо на західні системи озброєння, які показали себе дуже ефективними, особливо в цій війні”, – сказав Макєєв. У цьому контексті літаки також є частиною системи протиповітряної оборони України, сказав він. «Це означає, що переговори ведуться з багатьма країнами – про підготовку пілотів та можливі закупівлі систем озброєння».

Рамелов не повідомив, чи українські солдати проходитимуть навчання у Тюрінгії у майбутньому. Це, за його словами, є обов’язком федерального уряду. «Все, що необхідно обговорити у зв’язку з цим, я обговорив з послом». Однак він сказав, що не нестиме відповідальності за ухвалене рішення.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я