Рятувальна команда THW прибула до Туреччини

32

Група вилетіла з аеропорту Кельн/Бонн чартерним літаком з 16 тоннами технологічного обладнання.

 

Рятувальна команда THW прибула до Туреччини

У середу THW прибула до Туреччини – це команда Федерального агентства з надання технічної допомоги Німеччині (THW) у складі 50 осіб, що спеціалізується на пошуку та порятунку людей, які опинилися у пастці. Про це заявила представниця THW у Бонні. Група вилетіла з аеропорту Кельн/Бонн на чартерному літаку із 16 тоннами технологій та обладнання.

Враховуючи масштаби руйнувань та небезпеку афтершоків, THW очікує складну і, можливо, тривалішу місію в зоні землетрусу в Туреччині, як дав зрозуміти президент THW Герд Фрідзам перед від’їздом команди. Грунтуючись на досвіді попередніх зарубіжних місій під час інших сильних землетрусів у всьому світі, він очікує, що «ми направимо туди десятки помічників», – сказав Фрідзам німецькому агентству друку в аеропорту Кельна/Бонна.

Залежно від того, як розвивається місія, спочатку можуть знадобитися додаткові сили допомоги. Потім, за його словами, потрібно буде надати людям допомогу для виживання, наприклад воду або інші необхідні предмети першої необхідності, такі як намети, ковдри, спальні мішки. “Це, як я вже сказав, ми можемо надати додатково і дещо понад це, аж до будівництва табору”, – сказав Фрідзам. Спрямованість та обсяг допомоги також залежать від умов та можливостей у відповідній країні. Наприклад, під час майже дворічної місії на Гаїті пріоритетним завданням було забезпечення населення питною водою.

Сили екстреної допомоги в районах землетрусів також повинні були вжити запобіжних заходів на випадок афтершоків, які ще можуть статися, і одночасно швидко рятувати людей. Наприклад, обвалення збірних будівель може призвести до утворення порожнеч, в яких люди чекають на порятунок. За словами команди THW, вона прямує в район землетрусу в Туреччині за дорученням федерального уряду та на прохання Федерального міністерства закордонних справ.

Читайте також:  Вибори у Туреччині: берлінські турки можуть голосувати

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я