Twitter зіткнувся з хвилею наслідувачів

13

Twitter зіткнувся з випадками використання нової системи верифікації для підтвердження фейк-сторінок відомих людей та компаній.

 

Зважаючи на все, після введення нової системи верифікації Twitter зіткнувся з хвилею фейкових знаменитостей та компаній. Вони швидко знайшли способи обійти перевірку та отримати заповітну «синю галочку».

Видання CNN підтвердило, що кілька раніше верифікованих облікових записів було заблоковано. Це сталося після того, як інші користувачі стали публікувати скріншоти, що показують контент, що вводить в оману, публікується з фейк-сторінок. Підроблені облікові записи видавали себе за відомих людей, серед них: Дональд Трамп, Руді Джуліані, Леброн Джеймс, а також популярні компанії, такі як Nintendo of America, Valve та інші.

Так, наприклад, підроблена сторінка Nintendo перед блокуванням встигла викласти картинку із зображенням Маріо, що показує середній палець. У фейковому обліковому записі Леброна Джеймса неправдиво стверджувалося, що баскетболіст нібито запросив обмін. А несправжній обліковий запис Трампа написав: «Ось чому план Ілона Маска не працює».

Як повідомляє CNN, деякі користувачі заявили, що їм легко вдалося створити перевірені сторінки відомих людей. Проте виданню не вдалося незалежно перевірити цю інформацію.

Twitter зіткнувся з хвилею фейк-знаменитостей, проте тенденція може перекинутися і на державні організації

Експерт з кібербезпеки Рейчел Тобак відзначила цю тенденцію і попередила, що вона може швидко поширитися на зловмисників, які видають себе за екстрені служби та інші урядові організації. За її словами, це розгортання перевірки вже спричиняє величезні проблеми з довірою на платформі.

Twitter зіткнувся з хвилею фейк-акаунтів, але, можливо, Ілона Маска має рішення.  Фото: greenwish _ / Pexels.com

Водночас Ілон Маск сказав, що ця функція спрямована на збільшення витрат спамерів, і що облікові записи, які зловживають новою системою перевірки, щоб видавати себе за інших, будуть назавжди заблоковані.

Читайте також:  Сина "Ель Чапо" затримано в Мексиці

Хвиля фейкових облікових записів виникла через зміни в системі верифікації

Хвиля наслідування виникла після того, як Twitter дав можливість отримувати «галочку верифікації» для профілю без підтвердження особи. Експерти з інформаційної безпеки попереджають, що така функція призведе до широкого поширення фейків та обманної поведінки.

Раніше, під час проведення заходу Twitter Spaces з рекламодавцями, Ілон Маск стверджував, що навіть багаті погані діячі зрештою стримуватимуться, бо у них можуть закінчитися кредитні картки та номери телефонів.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я