У Tesla з’явиться можливість дзвонити через Zoom

29

У Tesla з’явиться Zoom. Ідея, яка звучала ще кілька років тому, нарешті буде реалізована в електромобілях Ілона Маска.

 

Під час проведення щорічної конференції Zoom стало відомо, що у Tesla з’явиться підтримка цього сервісу. Тепер користувачі електромобілів зможуть відповідати на дзвінки прямо із вбудованої сенсорної панелі свого авто. Зокрема, на заході нововведення було показано як попередньо записаний демонстративний відеоролик.

Варто зауважити, що плани з інтеграції Zoom у Tesla продумувалися, мабуть, протягом кількох років. Наприклад, ще в 2020 році Ілон Маск у своєму акаунті Twitter заявив, що дзвінки Zoom для автомобілів його компанії безперечно стануть функцією майбутнього.

Крім того, попит на цю опцію серед користувачів електромобілів Tesla також був досить великим. У перші дні пандемії Covid-19 Маск отримав безліч твітів із проханням додати Zoom. За словами водіїв, це дозволило б їм використати ще один особистий простір для прийому дзвінків. До того ж, камера в деяких моделях вже присутня.

У Tesla з'явиться Zoom.  Багато користувачів цих машин просять про інтеграцію сервісу вже давно.  Фото: Makara Heng/Pexels.com

У той час представник Zoom повідомив веб-сайту Mashable, що додавання підтримки відеодзвінків до інформаційно-розважальної системи буде не найбезпечнішим варіантом. Справа в тому, що багато людей можуть спробувати вмикати їх під час водіння.

Слід додати, що питання можливості використання відеодзвінків під час руху викликає побоювання. Тим не менш, деякі інші виробники вже ввели вимогу, згідно з якою для включення відео автомобіль повинен бути спочатку припаркований.

У Tesla з’явиться Zoom, але це не єдина новація сервісу відеодзвінків.

На конференції Zoom, крім адаптації під Tesla, були представлені й інші нововведення. Серед них, наприклад, інтеграція електронної пошти та календаря, а також діалоговий штучний інтелект та чат-бот.

Треба сказати, що новини Zoom вийшли на тлі того, як Tesla стикається із серйозною конкуренцією на ринку електромобілів. Компанію Ілона Маска можуть потіснити такі великі гравці як Volkswagen, Ford та General Motors. При цьому деякі інвестори висловили побоювання, що Маск надто зайнятий покупкою Twitter і не приділяє достатньо уваги вирішенню проблем компанії.

Читайте також:  Іранські протестувальники ігнорують попередження КСІР

Нещодавно Маск також продовжив продаж акцій Tesla, загальна сума якої наближається до 4 млрд доларів з моменту придбання Twitter. Крім того, самі папери Tesla вже впали на 46%. Таке зниження багато в чому було викликане не найкращими продажами через проблеми з ланцюжками постачання.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я