Повне місячне затемнення можна буде побачити у вівторок

102

Місяць стане червоно-жовтогарячим.

Повне місячне затемнення можна побачити у вівторок.  Фото: FtLaud/Shatterstock.com

Повне місячне затемнення у вівторок, 8 листопада, буде видно у Північній Америці, Азії та Тихоокеанському регіоні. А от Європі, Африці та Близькому Сході доведеться зачекати до 2025 року.

Затемнення виглядатиме червонувато-жовтогарячим через світло земних заходів і сходів. У небі з’явиться так званий «Кривавий Місяць». Найкраще її буде видно у США незадовго до світанку.

Повне місячне затемнення у вівторок: де буде видно

У вівторок Місяць повністю сховається із зони видимості в деяких регіонах Землі. Якщо пропустити це затемнення, то наступного доведеться чекати на три роки.

Повне місячне затемнення буде видно на території всієї Північної Америки, в Азії, Австралії та решті Тихого океану. Супутник Землі зникне із зони видимості незадовго до світанку. Таким чином, що далі на Захід, то краще це астрономічне явище буде видно.

В Азії, Австралії та решті Тихого океану місячне затемнення частково буде видно відразу після заходу Сонця.

Крім того, під час затемнення всього на ширину пальця над Місяцем пройде Уран, який буде схожим на яскраву зірку.

Повне затемнення триватиме майже 90 хвилин: з 5.16 ранку до 6.41 ранку за східним часом, коли Земля проходить прямо між Місяцем та Сонцем.

Чому Місяць стане червоно-жовтогарячим

У якийсь момент затемнення Місяць стане червонувато-жовтогарячим. Все через світло земних заходів і сходів, які створюють так званий «Кривавий Місяць». Як повідомили у космічному агентстві NASA, супутник у цей час перебуватиме на відстані 390 553 кілометрів від Землі.

У той час, як жителі Південної Америки зможуть побачити частину місячного затемнення у вівторок, якщо погода сприятиме, Африка, Близький Схід і більша частина Європи, на жаль, не матимуть можливості спостерігати це астрономічне явище. Їм доведеться почекати до наступного — 2025 року. Або задовольнятися численними фото та відео «Кривавого Місяця».

Читайте також:  Арешти після заворушень поселенців проти палестинців

У вівторок буде друге повне місячне затемнення у 2022 році. Перше було у травні.

Нагадаємо, для кращого огляду затемнення потрібні біноклі або телескопи, а також ясне небо.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :