Російські війська незабаром залишать місто

29

Росіяни вже готують до того, що відступ з Херсона військових РФ – справа найближчого часу. Російським пропагандистам уже надсилають відповідні темники.

Російська влада оголошує про закінчення евакуації жителів Херсона. При цьому людей забирають на територію РФ. Куди саме розподіляють мешканців Херсона інформації досить мало. Тим часом, російським ЗМІ розсилають «темники» з інформацією про швидкий відступ із міста. Що відомо про ситуацію в Херсоні сьогодні, в ефірі Stratera Show на радіо «Голос Берліна» розповіли ведучі Маша Майєрс та Дмитро Губін.

Як відбувається ця «евакуація»? Люди відправляють у нікуди, просто людей зібрали, оголосили. Херсон був досить серйозно зруйнований і продовжує перебувати під постійним регулярним обстрілом. Тепер цих людей зібрали всіх. Основна все ж таки міська забудова Херсона це правий берег. І цих людей садять у потяги, відправляють кудись на територію Російської Федерації. Розумієш, де ці люди опиняться? Весь цей процес, звичайно, ще має бути осмислений, бо спочатку ці люди отримали військові дії, я маю на увазі люди, жителі Херсона, потім, відповідно, ці референдуми, де нібито чи не 99, але трохи менше відсотків підтримали входження до складу РФ. А тепер ці люди змушені їхати в якесь нікуди, якесь далеко. І я дуже сумніваюся, що воно чудове.

“Медуза” буквально пару годин тому випустила великий текст. З посиланням на свої джерела, видання повідомляє, що нібито російська сторона вже готова до відступу з правого берега Дніпра, тому що мости знаходяться під постійними обстрілами. Справа в тому, що це угруповання російських військ на правому березі практично не постачається. Тому нібито ухвалено принципове рішення. Швидше за все, Херсон буде залишено, особливо якщо контрнаступ ВСУ посилиться, активізується на цьому напрямі.

Читайте також:  Birkenstock встановила ціну акцій на рівні 46 доларів

Нібито ЗМІ, федеральні російські ЗМІ, пропагандисти, не побоюсь цього слова, отримали кілька темників. Темник – це інформаційний посібник до дії. Це приблизно методичка від влади. Щоб працівники ЗМІ приблизно розуміли, як ці події висвітлювати. Згідно з цими темниками, пропагандисти мають пояснити російським громадянам відступ із Херсона.

Що, за даними «Медузи», написано в кремлівських методичках для ЗМІ?

«Російські війська прагнуть зберегти життя мирних жителів особового складу. Саме небезпекою завдання масованого удару по місту величезним угрупуванням націоналістів продиктовано вакуацію мирних жителів міста на лівий берег Дніпра. Зеленський хоче влаштувати кровопролитні шоу на весь світ уявити із ЗСУ страждальців вимагати нових грошей. Противник хоче, щоб Херсон став пасткою для Росії полем битви із десятками тисяч жертв. ЗСУ планує влаштувати теракт, зруйнувавши Каховську ГЕС. Підрив ГЕС може стати пасткою для наших бійців. У цьому випадку буде затоплено населені пункти із мирними жителями. Наші військові опиняться у казані і навіть не зможуть прийняти бій. Їх просто змиє».

Відступ із Херсона: російська пропаганда – велике дзеркало

Маша Майєрс: Тобто сам сам факт появи подібного зливу свідчить про деяку інформаційну підготовку до того, як пояснити російській публіці глядачам російських федеральних каналів відступ з правого берега в Херсоні.

Дмитро Губін: Тут, звичайно, інше зачіпає. Адже що таке російська пропаганда? Це просто поставлене дзеркало. Тут тупо від дзеркалюється все, що відбувається з Україною. Це насправді кладуться безглузді десятки тисяч жертв російських солдатів, цих ненавчених. А кажуть: ні, це робить Зеленський. Тобто взагалі прочитавши ось це, складається відчуття, що це Україна напала на Росію, а Росія відчайдушно захищається. Ось цей принцип віддзеркалення. Це Росія стерла з лиця землі цілі величезні міста типу Маріуполя — 400 з лишком тисяч людей населення до війни, прекрасне місто, квітучий сад, майже на березі моря. Ні, кажуть — це Зеленський хоче зруйнувати цілком міста, хоча це Росія. Хоча це Путін породив взагалі поняття, якого раніше ніколи не було – урбаніцид. Тобто знищення за принципом, як це було в Алеппо, цілих міст. Ось що відбувається. А тепер все це потрібно приписати Україні.

Читайте також:  Apple прискорила переговори з OpenAI та Google: скоро чекати ІІ на iPhone

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я