Трампа допитає прокуратура під присягою

18

Для Дональда Трампа майбутнє його бізнес-імперії поставлене на карту під час судового процесу у справі про шахрайство у Нью-Йорку. У понеділок колишній президент США має вперше свідчити в суді – під присягою.

Трампа допитає прокуратура під присягою

Колишній президент США має дати особисті свідчення під час судового процесу у справі про шахрайство проти Дональда Трампа у Нью-Йорку. Трамп буде допитано прокуратурою під присягою. Свідчення Трампа, щодо якого також порушено кілька кримінальних справ, очікуються з нетерпінням.

На карту поставлено майбутнє бізнесової імперії 77-річного Трампа. Будь-кому, хто буде викритий у дачі хибних свідчень під присягою, може бути висунуто звинувачення у лжесвідченні.

В останні тижні судовий процес у Нью-Йорку став причиною гнівних тирад Трампа на адресу судді, співробітників суду та прокуратури. Трамп хоче переобратися на пост президента США наступного року від республіканців. Прокуратура звинувачує Трампа, його синів та співробітників у тому, що вони протягом багатьох років маніпулювали вартістю компанії Trump Organisation з метою отримання більш дешевих кредитів та страхових контрактів. Суддя Артур Енгорон підтвердив це ще до початку процесу – тепер розгляд зводиться, головним чином, до визначення можливих заходів покарання.

Засудження може завдати Трампу великої шкоди

Хоча Трампу не загрожує ув’язнення або прямі наслідки для його президентських перегонів, обвинувальний вирок може завдати великої шкоди його бізнесу. Генеральний прокурор Летиція Джеймс вимагає, щоб Трамп заплатив 250 млн. доларів США (близько 239 млн. євро) і йому було заборонено вести бізнес у Нью-Йорку. Неясно, чи доведеться йому у разі винесення обвинувального вироку відмовитись від такої нерухомості, як його знаменита вежа Trump Tower у Нью-Йорку.

Декілька дітей Трампа вже дали свідчення. Проте Дональд-молодший та Ерік відкинули у суді всі звинувачення та заявили, що не мають жодного відношення до бухгалтерії та рахунків організації Трампа.

Читайте також:  Екс-президент знову тримає США у напрузі

Суддя Енгорон вже погрожував йому серйозними наслідками і наклав штраф і заборону на зневажливе ставлення до співробітників суду через численні словесні випади Трампа, який вже кілька разів особисто був присутнім на процесі.

Трамп є найперспективнішим кандидатом на президентську номінацію від республіканців на виборах, які відбудуться за рік. На думку багатьох спостерігачів, він використовує судовий процес як передвиборну рекламу і неодноразово заявляв, що судовий розгляд є частиною політичної кампанії проти нього.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я