Трагедія на “Титані”: Канада розпочала розслідування

34

Навколо долі “Титану” все ще залишається багато питань. Тому материнське судно “Полярний принц” перебуває під слідством.

 

Трагедія на «Титані»: Канада розпочала розслідування

Трагедія на «Титані» забрала життя п’ятьох. Канадська поліція розглядає можливість проведення карного розслідування. “Таке розслідування буде розпочато тільки в тому випадку, якщо вивчення обставин покаже, екіпаж та організатори порушили закони”, – заявив у вихідні представник канадської поліції Кент Осмонд. “На даний момент підозр у злочинній діяльності немає”, – сказав він.

Тим часом, Канадська рада з безпеки на транспорті (TSB) розпочала розслідування щодо материнського судна «Титана», «Полярного принца». Судно причалило у Сент-Джонсі, Ньюфаундленд, у суботу. TSB почав з опитування членів екіпажу та вивчення вахтових журналів. Материнське судно під канадським прапором, кероване приватною компанією Oceangate, доставило «Титан» до місця невдалої експедиції. Тож відповідальність за розслідування лежить на Канаді.

Після зникнення «Титану» в неділю тиждень тому берегова охорона США за підтримки переважно канадських сил розпочала широкомасштабні пошуки приблизно за 700 кілометрів на південь від канадського острова Ньюфаундленд. Уламки виявили всього за 500 метрів від носової частини затонулого «Титаніка». Це дало зрозуміти: п’ятеро мешканців судна, серед яких був начальник Океангейту Стоктон Раш, загинули.

На думку різних експертів, розробники та оператори підводного апарату обійшли визнані стандарти та знехтували попередженнями. За повідомленнями ЗМІ, лист організації Marine Technology Society (MTS) ще у 2018 році попереджав про експериментальний характер туристичної пропозиції та про те, що поїздки можуть закінчитися катастрофою.

Читайте також:  Кількість поїздок до далеких та екзотичних країн збільшилася втричі: поради мандрівникам

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я