ХДС має краще працювати з виборцями

14
 

ХДС має краще працювати з виборцями

На думку лідера землі Шлезвіг-Гольштейн Даніеля Гюнтера, ХДС має краще позиціонувати себе як альтернативу світлофорній коаліції. «В даний час ми недостатньо досягли успіху в тому, щоб розповісти людям, що ми робитимемо по-іншому, і переконати їх своїми пропозиціями. Але я бачу можливості для покращення для всіх», – сказав прем’єр-міністр порталу новин «t‑online» (неділя). Водночас він наголосив, що його партія має хороші позиції щодо змісту та кадрів. «Фрідріх Мерц, федеральний голова ХДС, досяг великих успіхів у позиціонуванні партії в центрі».

Гюнтер сказав, що ХДС втрачає багато довіри серед населення через те, що партнери з коаліції дуже керуються своїми партійними інтересами. “Однак ХДС/ХСС як великий альянс також не отримує вигоди з цієї втрати довіри, і всім нам разом зараз не вдається знову знизити рейтинг AfD в опитуваннях”, – сказав він.

Що стосується вибору слів багатьма колегами по партії на адресу федерального міністра економіки Роберта Хабека (Зелені), таких як “заборона на опалення” “зелені кланові структури”, Гюнтер сказав: “Я не думаю про такий вибір слів”. За його словами, коли політики використовують популістську мову, незалежно від того, з якого табору вони походять, це не приносить дивідендів демократичним партіям. “В принципі, ми повинні по можливості уникати взаємних безпредметних звинувачень”.

Гюнтер порадив колегам по партії, які не можуть протистояти популістським рефлексам, виявляти самодисципліну. “Якщо ви викинете якусь круту тезу, вам може на мить сподобатися, що деякі з ваших власних людей аплодують особливо голосно”, – сказав Гюнтер. «Але це не йде на користь політичним настроям у країні. Після цього ви порівняно швидко знаєте, що це було неправильне рішення».

Читайте також:  Малі висилає старших співробітників із місії ООН

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я